
Журналісти готували репортаж під Авдіївкою, де кожен день йдуть бої. На думку командира з позивним "Вітер", це пояснюється тим, що противника цікавить завод "Коксохім". Він знаходиться в Авдіївці всього в декількох кілометрах від лінії фронту, зазначають Патріоти України.
"У нас буде повністю паралізована металургійна промисловість. Це найбільший в Європі завод з виготовлення коксу", - розповів командир журналістам «Теперішнього часу».
У репортажі наголошується, що географічна особливість позиції українських військових така, що жити солдатам доводиться практично під відкритим небом, в руїнах. Там, крім спальних місць, з підручних засобів спорудили кімнату відпочинку. Поставили навіть телевізор.
"Правда, показують тут тільки російські канали. Інші не ловлять. Під передачу про військові новинки Росії солдати відкривають тушонку, подаровану волонтерами. Сплять бійці в "спальнях", так вони жартома називають саморобні лежанки. Є навіть своя баня, облаштована в колишньому вентиляційному колекторі шахти", - йдеться в репортажі.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...