Ентузіаст стверджує, що знайшов на Місяці базу прибульців (відео)

Вивчаючи світлини Місячної поверхні, він знайшов дуже дивний об'єкт, який схожий на штучно створений.

Илюстрація з відкритого джерела

Американський уфолог під псевдонімом Джордж Грехем вважає, що Місяць - це гігантська база інопланетян, з якої вони безперервно спостерігають за мешканцями Землі, розповідають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Як виявилося, на одному зі знімків, отриманому з автоматичної орбітальної станції NASA Lunar Reconnaissance Orbiter, віртуальний археолог виявив порожнину ідеальної круглої форми, яка наводить на думку про своє штучне походження.

До цього можна додати тільки різні незрозумілі знахідки та зустрічі землян з НЛО. Після цих незвичайних явищ теорія про існування інопланетян на супутнику нашої планети вже не здається настільки абсурдною.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. Зеленський у публічному зверненні втомленими грудьми став на захист не української вчительки від кремлівських пропагандонів, а невігласів, - політтехнолог

понеділок, 12 квітень 2021, 21:30

Невірно розставлені пріоритети - наслідок тієї ж вічної проблеми влади з фаховими кадрами. "Вже другий день руссо-ЗМІ радісно перепощують ідіотичну маячню комуно-імперців зі Страна.уа: ті напосілись на київську вчительку п.Еллу Ситник за нормальне викл...