"Если раньше в РФ ещё был культ личности, то теперь культ откровенного ничтожества", - Талк

Російські ЗМІ наочно демонструють цивілізованому світу рівень деградації "високодуховної" нації та її "лідерів".

Естетичні почуття росіян така обкладинка не ображає. Фото: соцмережі.

"В мои руки попала российская газета "Аргументы недели", №51. Публикую её первую страницу, чтобы вы поняли степень деградации российской внешней политики. И если раньше ещё был культ личности, то теперь культ откровенного ничтожества, которому поклоняются всякие лизоблюды", - пише Сергій Талк на своїй сторінці у "Фейсбуці", передають Патріоти України, та продовжує:

"Но если уж говорить про размеры, то этим лизоблюдам надо бы знать, что экономика одного только штата Калифорния больше, чем экономика всей Российской Федерации.

А у Трампа таких штатов пятьдесят. Если же сравнивать курс национальной валюты, то у Трампа "финансовая пипка" в 60 раз больше, чем у Владимира Владимировича. Просто лилипутская пипка должна быть изображена у Владимира Владимировича. В 60 раз меньше.

Но страшно другое. Если раньше нашу страну представляли Колонтай и Литвинов, про которых сняли фильм "Посол Советского Союза", то теперь на сцену вышли гопники, занимающиеся политикой сидя на корточках".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Шантаж Москви: У РПЦ заявили, за яких умов відновлять відносини з Константинополем

вівторок, 23 жовтень 2018, 4:00

РПЦ вимагає відміни "антиканонічних" рішень. Про це в ефірі Громадського повідомив голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ МП архієпископ Климент. На питання ведучого, як довго триватиме рішення Синоду РПЦ, тобто припинення євхарис...

"Севастополь юридично завжди був у складі Росії", - Путін виклав свою історичну концепцію

понеділок, 22 жовтень 2018, 23:59

На думку президента РФ Володимира Путіна, під час передання Криму з РРФСР до УРСР про Севастополь "просто забули", і місто весь час залишалося російським. Президент Росії Володимир Путін заявив, що Севастополь завжди юридично належав Росії. Про це глав...