"Если раньше в РФ ещё был культ личности, то теперь культ откровенного ничтожества", - Талк

Російські ЗМІ наочно демонструють цивілізованому світу рівень деградації "високодуховної" нації та її "лідерів".

Естетичні почуття росіян така обкладинка не ображає. Фото: соцмережі.

"В мои руки попала российская газета "Аргументы недели", №51. Публикую её первую страницу, чтобы вы поняли степень деградации российской внешней политики. И если раньше ещё был культ личности, то теперь культ откровенного ничтожества, которому поклоняются всякие лизоблюды", - пише Сергій Талк на своїй сторінці у "Фейсбуці", передають Патріоти України, та продовжує:

"Но если уж говорить про размеры, то этим лизоблюдам надо бы знать, что экономика одного только штата Калифорния больше, чем экономика всей Российской Федерации.

А у Трампа таких штатов пятьдесят. Если же сравнивать курс национальной валюты, то у Трампа "финансовая пипка" в 60 раз больше, чем у Владимира Владимировича. Просто лилипутская пипка должна быть изображена у Владимира Владимировича. В 60 раз меньше.

Но страшно другое. Если раньше нашу страну представляли Колонтай и Литвинов, про которых сняли фильм "Посол Советского Союза", то теперь на сцену вышли гопники, занимающиеся политикой сидя на корточках".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

На телевізійному конкурсі у Москві діти зворушливо заспівали українську пісню (відео)

неділя, 22 квітень 2018, 13:17

У суперфіналі російського вокального проекту "Голос. Дети", який відбувся у п'ятницю, 20 квітня, учасники виконали українську народну пісню "Цвіте терен". Відповідне відео виступу з'явилось на офіційному Youtube-каналі шоу, передають Патріоти України. ...

"Замріяний риг" на чолі Львова: Добкін розповів, що зробив би на місці Садового з Порошенком

неділя, 22 квітень 2018, 13:10

Хлопець з харківського підворіття регіоналів продовжує демонструвати дива маніпуляції на "тьорках" у таборі "бандер" на радість ватної команди. Трошки по-дебільному, але і його аудиторія така ж... Народний депутат від Опозиційного блоку Михайло Добкін ...