Федералізація за планом Путіна: Чому активізувався Медведчук, - політолог

Експерт наголосила, що федералізація в поточних умовах, і при слабких інститутах держави та суспільства - це рух в сторону розвалу української державності.

Путін і Медведчук. Ілюстрація:Радіо Свобода

"Думаете, Медведчук исключительно ради Путина навязывает себя украинскому информпространству?" Про це пише у Facebook політолог Олеся Яхно-Бєлковська, передають Патріоти України, продовжуючи:

У него, оказывается есть "мрія" – стать первым вице или просто вице-спикером после выборов в ВР. Под это будут загонять в один проект часть аморфного (в плане отсутствия единой структуры, с единым, а не несколькими центрами влияния) Оппоблока плюс партию "За життя" (во всяком случае в неофициальной части съезда "За життя", который прошел на днях, Медведчук участвовал).

Цель – федерализация. Впрочем, получается, что таки исключительно ради Путина. Так как федерализация в текущих условиях, и при слабых институтах государства и общества – это движение в сторону развала украинской государственности.

А активизировался Медведчук на текущем, подготовительным этапе, потому что, с одной стороны, Путин хочет отмены санкций (хотя бы по Донбассу), а с другой, как минимум, не хочет, чтобы позитив от прекращения войны достался украинской власти, а как максимум – не теряет надежды "впарить" нам оккупированную часть Донбасса на своих условиях.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Діджитал-детокс

четвер, 23 травень 2024, 22:05

Зі зростанням ролі соціальних мереж та інтернет-технологій у нашому повсякденному житті з часом виникло поняття діджитал-детоксу, яке має на увазі свідому відмову від гаджетів. Насамперед подібний аскетизм спрямований на покращення психологічного та ем...

"Він є Іудою по відношенню до ЄС": Юрай Цинтула пояснив, чому стріляв в Роберта Фіцо та згадав Україну

четвер, 23 травень 2024, 22:01

Відмова прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо постачати зброю Україні була однією з головних причин замаху на його життя. Як пише Politico, про це йдеться в ухвалі суду про досудове ув’язнення словацького активіста Юрая Цинтули, який стріляв у Фіцо,...