Цей турнір стане першим під егідою ФІФА, на якому будуть працювати жінки-арбітри. Всі вони виступлять у ролі резервних рефері, повідомляють Патріоти України.
"Ми вважаємо, що прийшов час залучити жінок-арбітрів до роботи на чоловічих турнірах ФІФА. У минулому році вони працювали разом з чоловіками на окремих офіційних матчах, зараз ми хочемо побачити їх працюють разом на турнірі", - цитує прес-службу Міжнародної федерації футболу голову суддівського комітету ФІФА Массімо Бузакка.
Серед цілей, які сьогодні, 22 червня, Силам оборони України вдалось уразити Центр космічного зв’язку "Дубна" у Московській області. Про це офіційно повідомлено Генеральним штабом ЗСУ, але не деталізовано важливість саме цього об'єкту, зазначають Патріо...
23 червня за новим календарним стилем (6 липня - за старим) згадують мученицю Агрипину Римську. У народі день прозвали Аграфена Купальниця. 23 червня за старим календарним стилем - день пам'яті священномученика Тимофія, єпископа Прусського . *** ....