ФІФА прийняла історичне рішення стосовно арбітрів

​Згідно цього рішення семеро жінок арбітрів обслужать матчі чоловічого юнацького чемпіонату світу з футболу серед гравців не старше 17 років.

Цей турнір стане першим під егідою ФІФА, на якому будуть працювати жінки-арбітри. Всі вони виступлять у ролі резервних рефері, повідомляють Патріоти України.

"Ми вважаємо, що прийшов час залучити жінок-арбітрів до роботи на чоловічих турнірах ФІФА. У минулому році вони працювали разом з чоловіками на окремих офіційних матчах, зараз ми хочемо побачити їх працюють разом на турнірі", - цитує прес-службу Міжнародної федерації футболу голову суддівського комітету ФІФА Массімо Бузакка.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Буде отруєний у власному кабінеті": Екстрасенс назвав дату та причину смерті Путіна

середа, 6 липень 2022, 13:40

Екстрасенс Олександр Кантоністов передбачив, що диктатор зіткнеться зі «спробами отруєння та фізичними нападами», оскільки його «манія» та «психічні розлади» виходять з-під контролю, передають Патріоти України. Експерт вважає, що Путін не доживе до осе...

"Корупція на довідках? Чим небезпечна заборона чоловікам виїжджати за межі місця проживання", - експерт

середа, 6 липень 2022, 10:28

"Рішення про заборону чоловікам виїжджати за межі населеного пункту проживання наштовхує на дуже тяжкі роздуми. У такі моменти розумієш, що шлях військової технократії нам абсолютно не підходить. Замість ефективної моделі розвитку отримаємо поразку у п...