Окупанти в істериці: У Росії звернулися до ФІФА з проханням заборонити футболки збірної України з гаслом "Слава Україні"

Раніше в УЄФА заявили, що форма виконана в повній відповідності з усіма діючими правилами організації.

Росіянам розриває мозок від українського гасла. Ілюстрація: Сегодня

Російський футбольний союз просить ФІФА заборонити збірній України з футболу виступати у формі з гаслом "Слава Україні!". Про це повідомляють Патріоти України.

"У нас немає прикладів, щоб на футбольну форму наносилися гасла. Є цілком певний набір речей: назва країни, прізвище гравця, його номер і герб. Ніяких гасел не передбачено. Вважаю, що відповідний комітет в ФІФА і УЄФА має розглянути це", - заявляє член виконкому РФС Ігор Лєбєдєв.

Як відомо, гасло "Слава Україні" з'явилося на новій формі збірної України з футболу, яка була представлена у вівторок. В УЄФА заявили, що форма виконана в повній відповідності з усіма діючими правилами організації.

Затримання Косяка: Як ця історія вплине на перемовини по Донбасу

неділя, 24 жовтень 2021, 16:29

Відкритим залишається питання, чи розуміють українські силовики всі ці загрози і наслідки подібної операції Кремля. На мою думку, наслідки будуть дуже негативними. Росія влаштувала цю провокацію на момент перебування в Україні місії одразу кількох між...

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо