У Здолбунові Рівненської області вчитель англійської мови однієї з шкіл міста покарав учня, який привітався з ним словами "Слава Україні!". Про це розповіла мама школяра Іванна Ходорчук у Facebook, передають Патріоти України.
"Після привітання з учителем [словами] "Слава Україні!" мою дитину взяли за вухо i поставили в кут", - написала вона.
Як з'ясувалося пізніше, інцидент стався у школі №5. А вчителем виявився Роман Прилуцький. Цей педагог вже давно працює у сфері освіти, але при цьому, за словами жителів Здолбунова, завжди відрізнявся антиукраїнською позицією і мав конфлікти з колегами, які підтримують Революцію Гідності.
Крім того, як пише місцеве видання ZDOLBUNIV.COM саме Прилуцький був організатором збору підписів на захист пам'ятника НКВСнику Миколі Приходьку в місті. Зараз користувачі соціальних мереж радять Ходорчук звернутися в поліцію.
Археологи виявили 63 давньоєгипетські гробниці у провінції Дум’ят, яка колись була центром торгівлі. Досліджуючи поховання, вчені натрапили на численні артефакти, зокрема золоті прикраси та поховальні приношення, передають Патріоти України. Як пише Her...
У Челябінській області Росії прорвало дамбу Кіалімського водосховища. Вода швидко поширюється, затоплено велику кількість будинків. Про це повідомляють російські Telegram-канали в п'ятницю, 26 липня. За інформацією управління МНС у Челябінській област...