За вухо і в кут: На Рівненщині вчитель покарав учня за гасло "Слава Україні!"

Як з'ясувалося, педагог вже давно працює у сфері освіти, але при цьому, за словами місцевих жителів, завжди відрізнявся антиукраїнською позицією.

Ілюстрація:wz.lviv.ua

У Здолбунові Рівненської області вчитель англійської мови однієї з шкіл міста покарав учня, який привітався з ним словами "Слава Україні!". Про це розповіла мама школяра Іванна Ходорчук у Facebook, передають Патріоти України.

"Після привітання з учителем [словами] "Слава Україні!" мою дитину взяли за вухо i поставили в кут", - написала вона.

Як з'ясувалося пізніше, інцидент стався у школі №5. А вчителем виявився Роман Прилуцький. Цей педагог вже давно працює у сфері освіти, але при цьому, за словами жителів Здолбунова, завжди відрізнявся антиукраїнською позицією і мав конфлікти з колегами, які підтримують Революцію Гідності.

Крім того, як пише місцеве видання ZDOLBUNIV.COM саме Прилуцький був організатором збору підписів на захист пам'ятника НКВСнику Миколі Приходьку в місті. Зараз користувачі соціальних мереж радять Ходорчук звернутися в поліцію.

В Україні змінили правила оформлення одноразової грошової допомоги: Що потрібно знати заявникам

вівторок, 21 березень 2023, 9:25

В Україні спростили процес подання заяв на призначення одноразової допомоги у разі загибелі чи інвалідності військовослужбовців. Про це повідомили у Мінветеранів, передають Патріоти України. Зазначається, що Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до п...

Чи може роботодавець вручати повістки своїм підлеглим під час воєнного стану в Україні - роз'яснення

вівторок, 21 березень 2023, 8:56

В Україні 2023 року роботодавці не лише повинні здійснювати військовий облік працівників. Вони мають право і вручати повістки своїм військовозобов’язаним підлеглим, але за однієї умови, передають Патріоти України. Це передбачено Постановою Кабміну№1487...