Хіти тижня. Окупанти в істериці: У Росії звернулися до ФІФА з проханням заборонити футболки збірної України з гаслом "Слава Україні"

Раніше в УЄФА заявили, що форма виконана в повній відповідності з усіма діючими правилами організації.

Росіянам розриває мозок від українського гасла. Ілюстрація: Сегодня

Російський футбольний союз просить ФІФА заборонити збірній України з футболу виступати у формі з гаслом "Слава Україні!". Про це повідомляють Патріоти України.

"У нас немає прикладів, щоб на футбольну форму наносилися гасла. Є цілком певний набір речей: назва країни, прізвище гравця, його номер і герб. Ніяких гасел не передбачено. Вважаю, що відповідний комітет в ФІФА і УЄФА має розглянути це", - заявляє член виконкому РФС Ігор Лєбєдєв.

Як відомо, гасло "Слава Україні" з'явилося на новій формі збірної України з футболу, яка була представлена у вівторок. В УЄФА заявили, що форма виконана в повній відповідності з усіма діючими правилами організації.

Нова фаза війни: як змінюватиметься театр бойових дій узимку

четвер, 1 грудень 2022, 13:35

Якщо спочатку Кремль ставив за мету знищення української державності, то зараз у Москві говорять про необхідність поступок чи компромісів з боку офіційного Києва. Тим самим визнаючи українську державність. Останніми днями все частіше звучать заяви про ...

Росія офіційно збирає армію зеків: це все частина плану

середа, 30 листопад 2022, 21:32

Наскільки ефективне вагнерівське вербування? І чи легко керувати на полі бою зеками? І чи не обернеться рішення дозволити Пригожину зібрати приватну армію поразкою режиму путіна. Кухар Путіна Пригожин отримав карт-бланш на збір армії із ув'язнених. ПВК...