Хіти тижня. Окупанти в істериці: У Росії звернулися до ФІФА з проханням заборонити футболки збірної України з гаслом "Слава Україні"

Раніше в УЄФА заявили, що форма виконана в повній відповідності з усіма діючими правилами організації.

Росіянам розриває мозок від українського гасла. Ілюстрація: Сегодня

Російський футбольний союз просить ФІФА заборонити збірній України з футболу виступати у формі з гаслом "Слава Україні!". Про це повідомляють Патріоти України.

"У нас немає прикладів, щоб на футбольну форму наносилися гасла. Є цілком певний набір речей: назва країни, прізвище гравця, його номер і герб. Ніяких гасел не передбачено. Вважаю, що відповідний комітет в ФІФА і УЄФА має розглянути це", - заявляє член виконкому РФС Ігор Лєбєдєв.

Як відомо, гасло "Слава Україні" з'явилося на новій формі збірної України з футболу, яка була представлена у вівторок. В УЄФА заявили, що форма виконана в повній відповідності з усіма діючими правилами організації.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...