G7: Китай проявив невдоволення підсумками

Пролунала заява про неприпустиме втручання G7 в інтереси Піднебесної.

G7. Фото из открытого источника

Так, по завершенню саміту G7 було опубліковано комюніке, згідно з яким країни-члени "Групи 7" висловилися за "підтримку правил морського порядку на основі принципів міжнародного права", передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. У комюніке також було висловлено занепокоєння ситуацією в Східно-Китайському морі і Південно-Китайському морі.

За словами Лу Кана, Китай прихильний оптимальному залагодженню суперечок, зміцненню співробітництва та захисту миру і стабільності в Східно-Китайському морі і Південно-Китайському морі за рахунок переговорів та консультацій з безпосередньо залученими сторонами.

Тому він закликав G7 і інші країни розібратися в ситуації і повністю поважати зусилля країн регіону по залагодженню суперечок, а також припинити робити "безвідповідальні зауваження".

Як повідомлялося раніше, у Китаю стався військовий інцидент з США - американська сторона заявила, що два винищувачі Су-30 ВПС Китаю здійснили "непрофесійне" перехоплення військового літака США.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Бігла московська лисиця до українських курятників

п’ятниця, 12 серпень 2022, 7:58

З фронтових оповідок. У нас із ВолодькОм (наголос на останній склад робіть, будь ласка) є свій пеленг часу в ефірі і тільки в визначений строк ми спілкуємось досхочу. Справа в тому, що у нього на фронтовій позиції немає телефонного покриття. І для того...

Квазіімперська модель під назвою "Російська Федерація" входить в ритм "Останнього дня Помпеї", – Постернак

п’ятниця, 12 серпень 2022, 6:26

"Це полотно ви маєте знати - "Останній день Помпеї". Намальоване воно було Карлом Брюлловим у 1833 році. У період найбільшої територіальної міці Російської імперії, коли вона включала у себе Польщу, Фінляндію, Україну, Грузію, Білорусь, середньоазійськ...