G7: Китай проявив невдоволення підсумками

Пролунала заява про неприпустиме втручання G7 в інтереси Піднебесної.

G7. Фото из открытого источника

Так, по завершенню саміту G7 було опубліковано комюніке, згідно з яким країни-члени "Групи 7" висловилися за "підтримку правил морського порядку на основі принципів міжнародного права", передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. У комюніке також було висловлено занепокоєння ситуацією в Східно-Китайському морі і Південно-Китайському морі.

За словами Лу Кана, Китай прихильний оптимальному залагодженню суперечок, зміцненню співробітництва та захисту миру і стабільності в Східно-Китайському морі і Південно-Китайському морі за рахунок переговорів та консультацій з безпосередньо залученими сторонами.

Тому він закликав G7 і інші країни розібратися в ситуації і повністю поважати зусилля країн регіону по залагодженню суперечок, а також припинити робити "безвідповідальні зауваження".

Як повідомлялося раніше, у Китаю стався військовий інцидент з США - американська сторона заявила, що два винищувачі Су-30 ВПС Китаю здійснили "непрофесійне" перехоплення військового літака США.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...