"Где вы были господа херои, когда без шума и пыли, под крики "Слава Украине" Крым оккупанту сдавали?" - блогер

Блогер прокоментував інформацію про військовослужбовця у Борисполі, який підстрелив місцевого мешканця, що незаконно пробрався на територію військової частини.

Ілюстрація:http://kp.ua/

"Героизм бьет ключем - "На территории воинской части в Борисполе произошла стрельба, и за незаконное проникновение в воинскую часть был ранен и задержан местный житель..."" - пише у своєму Facebook блогер Віталій Клім, передають Патріоти України, продовжуючи:

Похвально. Бдилка у воина на должной высоте, враг не прошел, знамя части вне опасности, хавчик и заначка в каптерке целы, значит сверли вояка дюрку под орден да считай что ты уже в купе на внеочередной... Ток по прибытию не забудь - бабе цветы дитю мороженька!

Пример достойный для подражания. А вопрос на засыпку незадачливым бывшим "друзьям-однополчанам", в свете проявленного мужества и боевой находчивости - а где ж вы были господа херои, когда часть за частью без писка, шума и пыли, да под бравурными криками "Слава Украине" Крым оккупанту сдавали?

И где ж тот столб позора на котором яйца покрытые "славой" болтаться будут? Эхх, видать не при этой жизни... А жаль! Видит Бог!

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

«Захід-2017»: Наймасштабніші з часів «холодної війни» військові маневри, - політолог

четвер, 24 серпень 2017, 11:42

21 серпня неподалік від наших кордонів почалися підготовчі військові навчання Росії та Білорусі «Захід-2017». Про це пише в блозі на «Ліга.net» політолог, директор Інституту соціально-політичного проектування «Діалог» Андрій Миселюк, передають Патріоти...

Стало відомо, які порушення ПДР найбільше призводять до аварій

четвер, 24 серпень 2017, 11:40

Відсутність дисципліни та хаотичний рух на дорогах - поширена причина ДТП. За даними Департаменту патрульної поліції України, саме порушення правил маневрування та недотримання безпечної дистанції під час руху найчастіше призводять до аварійних ситуаці...