"Где вы были господа херои, когда без шума и пыли, под крики "Слава Украине" Крым оккупанту сдавали?" - блогер

Блогер прокоментував інформацію про військовослужбовця у Борисполі, який підстрелив місцевого мешканця, що незаконно пробрався на територію військової частини.

Ілюстрація:http://kp.ua/

"Героизм бьет ключем - "На территории воинской части в Борисполе произошла стрельба, и за незаконное проникновение в воинскую часть был ранен и задержан местный житель..."" - пише у своєму Facebook блогер Віталій Клім, передають Патріоти України, продовжуючи:

Похвально. Бдилка у воина на должной высоте, враг не прошел, знамя части вне опасности, хавчик и заначка в каптерке целы, значит сверли вояка дюрку под орден да считай что ты уже в купе на внеочередной... Ток по прибытию не забудь - бабе цветы дитю мороженька!

Пример достойный для подражания. А вопрос на засыпку незадачливым бывшим "друзьям-однополчанам", в свете проявленного мужества и боевой находчивости - а где ж вы были господа херои, когда часть за частью без писка, шума и пыли, да под бравурными криками "Слава Украине" Крым оккупанту сдавали?

И где ж тот столб позора на котором яйца покрытые "славой" болтаться будут? Эхх, видать не при этой жизни... А жаль! Видит Бог!

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Приборкати шлунок і не тільки: ТОП-10 порад священика для тих, хто постить

субота, 24 лютий 2018, 5:45

Немає сумніву в тому, що церковні приписи проведення Великого посту, та й узагалі феномен християнського постування, неймовірно важко збагнути людям, які далекі від церковного життя та не мають практики релігійного мислення. Про це у своєму блозі пише ...

Хіти тижня. Українців тисячами видворяють з Європи

субота, 24 лютий 2018, 4:00

До України часто депортують наших громадян за порушення перебування в Європейському Союзі. Офіційно в минулому році тільки з Чехії видворили 1 тис. українців. Всі ці люди незаконно працювали в країні з польськими дозволами на роботу. Як правило, за так...