"Где вы были господа херои, когда без шума и пыли, под крики "Слава Украине" Крым оккупанту сдавали?" - блогер

Блогер прокоментував інформацію про військовослужбовця у Борисполі, який підстрелив місцевого мешканця, що незаконно пробрався на територію військової частини.

Ілюстрація:http://kp.ua/

"Героизм бьет ключем - "На территории воинской части в Борисполе произошла стрельба, и за незаконное проникновение в воинскую часть был ранен и задержан местный житель..."" - пише у своєму Facebook блогер Віталій Клім, передають Патріоти України, продовжуючи:

Похвально. Бдилка у воина на должной высоте, враг не прошел, знамя части вне опасности, хавчик и заначка в каптерке целы, значит сверли вояка дюрку под орден да считай что ты уже в купе на внеочередной... Ток по прибытию не забудь - бабе цветы дитю мороженька!

Пример достойный для подражания. А вопрос на засыпку незадачливым бывшим "друзьям-однополчанам", в свете проявленного мужества и боевой находчивости - а где ж вы были господа херои, когда часть за частью без писка, шума и пыли, да под бравурными криками "Слава Украине" Крым оккупанту сдавали?

И где ж тот столб позора на котором яйца покрытые "славой" болтаться будут? Эхх, видать не при этой жизни... А жаль! Видит Бог!

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Дуда не є найвпливовішою людиною у Польщі": Політолог розповів, чи варто очікувати "потепління" після зустрічі у Харкові

середа, 13 грудень 2017, 22:41

Тональність Польщі щодо України змінюється. Можна розраховувати на зняття деяких протистоянь у взаємовідносинах між нашими країнами. "Нам не слід очікувати від зустрічі президентів України та Польщі того, чого вона просто не може дати. Важно зрозуміти,...

"Шпигун хунти": В "ДНР" кинули на підвал оператора українського телеканалу, лояльного до "руського міра"

середа, 13 грудень 2017, 22:38

Терористи ДНР викрали під Донецьком оператора телеканалу "Київська Русь" Дмитра Суслова. Бойовики провели обшуки у с. Моспино, повідомляє "Без табу", передають Патріоти України. "Під час зачистки Моспиного бойовики затримали 26-річного Дмитра Суслова. ...