"Где вы были господа херои, когда без шума и пыли, под крики "Слава Украине" Крым оккупанту сдавали?" - блогер

Блогер прокоментував інформацію про військовослужбовця у Борисполі, який підстрелив місцевого мешканця, що незаконно пробрався на територію військової частини.

Ілюстрація:http://kp.ua/

"Героизм бьет ключем - "На территории воинской части в Борисполе произошла стрельба, и за незаконное проникновение в воинскую часть был ранен и задержан местный житель..."" - пише у своєму Facebook блогер Віталій Клім, передають Патріоти України, продовжуючи:

Похвально. Бдилка у воина на должной высоте, враг не прошел, знамя части вне опасности, хавчик и заначка в каптерке целы, значит сверли вояка дюрку под орден да считай что ты уже в купе на внеочередной... Ток по прибытию не забудь - бабе цветы дитю мороженька!

Пример достойный для подражания. А вопрос на засыпку незадачливым бывшим "друзьям-однополчанам", в свете проявленного мужества и боевой находчивости - а где ж вы были господа херои, когда часть за частью без писка, шума и пыли, да под бравурными криками "Слава Украине" Крым оккупанту сдавали?

И где ж тот столб позора на котором яйца покрытые "славой" болтаться будут? Эхх, видать не при этой жизни... А жаль! Видит Бог!

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Українці здаються мені дуже стійкими. Це ніби вогнище сили, в яке можна зануритися", - блогер зі США

неділя, 22 квітень 2018, 0:00

Хоча більшість людей природним чином шукають більш комфортного життя, в Україні існують свята і заняття, що призводять людину в стан екстремального дискомфорту. "Я захоплююся країною, яка в пошуку більшого сенсу вплітає в свою культурне життя дискомфор...

Хіти тижня. Росія втратила генерала та кількох вищих офіцерів: "Что разбомбили в Сирии 14 апреля: Основные и вспомогательные цели", - експерт

субота, 21 квітень 2018, 23:57

За інформацією ізраїльського блогера, щонайменше, 12 військовослужбовців ЗС РФ загинули в результаті нічної атаки США в Сирії. Про це у своєму блозі пише журналіст Віктор Шевчук, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Силы Антиасадовской...