"Господар Кремля думав: молоде-зелене, а тут бац - крєпкий арєшек" - блогер про зустріч Путіна і Макрона

Під час переговорів у Версалі новообраний президент Франції висловив чітку і неприємну для Кремля позицію.

Путін і Макрон. Ілюстрація: Facebook

"Новоспечений президент Франції Емануель Макрон дав прочухана Володимиру Путіну." Про це пише у своєму Facebook Rostyslav Demchuk, передають Патріоти України, продовжуючи:

Путін думав: молоде зелене, треба його в "зародише удавіть". А тут бац ... - крєпкий арєшек. Відразу в атаку: "Раша тудей", "Спутнік" не є засобами медіа, а поширювачі брехні і агенти впливу. Путін не чекав такої преамбули до розмови. - Ніхера собі, - промайнуло в голові Путіна. Його кинуло в жар, очі набичились і налились кров'ю, як у бика під час коріди.

Поки у Путіна визрівав план подальшої поведінки з цим сцикуном, жовтодзьобим жабоїдом Макроном - новий господар Єлисейського палацу продовжував наступ на кремлянина Путіна. Макрон висловив протест Росії у зв'язку з хакерськими атаками з її боку під час виборчої кампанії. - Та він опупів! - у Путіна відібрало дар мовлення.

А Макрон не вгавав. - Ви припиніть порушувати права людини у анексованому Криму. Заявив, що треба перезапустити переговори щодо російсько-українського конфлікту і становища на Донбасі.

- З таким каші не звариш, - зле подумав Путін. Що, чекати на нові теракти у Франції?

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Російський політолог Бєлковський поділився цікавим нюансом про кортеж Путіна

неділя, 26 березень 2023, 0:27

Російський президент Володимир Путін їздить кортежем, який супроводжує зенітно-ракетний комплекс "Панцир" (використовується як засіб протиповітряної оборони). У місті ЗРК оберігає машину, в якій сидить президент РФ, від можливої атаки дронами. Про це р...

"Если бы Макрон догадался взять на вооружение наш опыт, то мог бы легко снизить пенсионный возраст до полтинника", - блогер-одесит

неділя, 26 березень 2023, 0:00

"Во Франции кандидаты в пенсионеры громят учреждения от негодования. Макрон накинул им лишние 2 года трудовой деятельности. На эти пожары стоит посмотреть повнимательнее, поскольку они касаются всех в нашем стареющем мире. Стариков все больше, а поколе...