Фраза директора ФБР США Джеймса Комі про те, що Росія є найбільшою загрозою на Землі, – історична заява, свідчення того, що світ потроху починає прозрівати. Про це у колонці на сайті "Еспресо" пише політичний оглядач Віталій Портніков, передають Патріоти України.
"Було б великою помилкою всерйоз вважати найголовнішою небезпекою "Ісламську державу". Такі послання із Середньовіччя з'являються в історії людства постійно, але їхню поразку закладено в консерватизмі та технологічній відсталості. "Ісламська держава" може принести чимало бід насамперед самим мусульманам, але її загибель неминуча.
Смішно вважати найбільшою небезпекою режим Північної Кореї. Так, цією країною керують небезпечні безумці – але тільки тому, що Пхеньян усі ці роки підтримували з Пекіна. Якби не прагнення Китаю лоскотати нерви США і Японії з допомогою КНДР, жодної північнокорейської загрози просто не було б. А ось Росія – це дійсно моторошно", – визнає Портников.
Головні відмінні риси нинішньої РФ – "імперські амбіції, презирство до цінностей цивілізованого світу, низька ціна людського життя, відносно сучасні технології, величезний ядерний потенціал, некомпетентність і консерватизм влади, невігластво та відсталість більшості росіян", зазначає автор.
"Така країна дійсно може стати причиною загибелі нашого світу – якщо вчасно не допомогти їй зі зміною режиму та переформатуванням. І це те, чим повинні займатися ми всі. Гріш ціна будь-яким реформам – від американських до українських – якщо під час їх здійснення ми всі загинемо через дії Кремля", – зазначає коментатор.
На його думку, якби російська держава не генерувала терор і нестабільність, не виник би ІДІЛ і не почалася б війна в Україні – найважливіші виклики безпеці. "Можна просто сказати правду – є режим, який усе це влаштовує і збирається влаштовувати далі. Він і є найбільшою небезпекою. Комі виявився одним із перших, хто зрозумів це. Кількість таких людей на Заході – насамперед серед тих, хто приймає рішення – буде тепер збільшуватися в геометричній прогресії", – вважає Портніков.
Ведуча Ольга Фреймут в Україні була досить популярною, однак після переїзду до Лондона їй довелося все починати з нуля. В інтерв'ю Раміні Есхакзай вона розповіла, чому довго не могла знайти роботу, передають Патріоти України. За словами Фреймут, у Лонд...
"У Росії були два шанси вийти з нинішньої великої війни якщо не повною переможницею, то десь між позначками «перемога» і «часткова перемога» або «часткова перемога» і «нічия». Перший – наприкінці весни 2022 року, другий – наприкінці осені того ж року",...