Як можна бути фанатом воєначальника, котрий не виграв жодної війни, та дипломата, що лається матом на переговорах: Про загадкову "русскую душу" Шойгу та Лаврова

І Шойгу, і Лавров у голові пересічного росіянина це не живі люди, а втілення богоносного президента. Його права рука з дрючком і ліва – з дипломатом. Що б ці руки не робили, і як би вони це не робили, засуджувати їх дії – те саме, що засуджувати Путіна.

Шойгу і Лавров. Фото:fedpress.ru

"На даний момент діяльність Володимира Путіна на посту президента Росії схвалюють 85% росіян. Незадоволені роботою глави держави 14% опитаних, інформує нас "Левада центр". Що, врешті, не надто відрізняється від усіх попередніх результатів." Про це пише Роман Федюк на сайті depo.ua, інформують Патріоти України, продовжуючи:

До цих результатів всі звикли, і зміняться вони, вочевидь, тільки тоді, коли за Володимиром Володимировичем зіграють "Лебедине озеро", і його наступник візьметься боротись з культом особистості. Втім, цікаво інше.

Соціологи не обмежились черговою констатацією про "путіннашевсьо", а спробували сформувати трійку державних посадовців, яким росіяни найбільше довіряють.

Після Путіна (з рейтингом 56%), друге місце зайняв глава Міноборони Росії Сергій Шойгу (24%). На третьому - міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров (21%).

І якщо до всезагальної підтримки Путіна ми вже давно звикли – король сонце, без нього не настане весна, не прилетять стерхи, і не почнуть розмножуватись снігурі в сибірських лісах, то з двома наступними персонажами все-таки дивно.

Бо звідки любов до генерала, який не виграв жодної війни (в Криму бойових дій не було, а грузинську війну "виграв" все-таки Сердюков), і який ховає своїх людей, вбитих на Донбасі, як собак – на таємних цвинтарях, без воїнських почестей і з жалюгідними подачками для рідні, яка не сміє сказати жодного слова про смерть своїх близьких? Для лібералів він мав би бути "каральним мечем режиму", натомість для адептів "руського міра" – тим, хто причетний до явного і очевидного "зливу" цієї ідеї заради дрібних геополітичних інтересів.

Рівно як незрозуміло, звідки тотальне схвалення дій дипломата, який прийняв з рук попередника Росію, до думки якої дослухались в цілому світі, і довів її авторитет до стандарту Північної Кореї? Ні, не сам, звичайно, він це зробив, але все-таки?

І тут, здається, можливі лиш два пояснення.

Перше з яких – це те, що і Шойгу, і Лавров у голові пересічного росіянина це не живі люди – і навіть не "погані бояри". Це втілення богоносного президента. Його права рука з дрючком і ліва – з дипломатом. Тому, що б ці руки не робили, і як би вони це не робили, засуджувати їх дії – це все рівно, що засуджувати дії самого президента. Тому і Шойгу, і Лавров – завжди мають рацію. "Інакше їх би там не тримали".

А інше пояснення такого хитрого феномену "народної любові і довіри" полягає, вочевидь, в своєрідному виправданні власного нічогонероблення за допомогою величі країни – реальної чи уявної, яке було вельми популярне в пізньому Радянському Союзі, і, вочевидь, без особливих модифікацій перебралось до сучасної Росії.

В Росії третій рік поспіль знижується рівень реальних прибутків, і це відчуває на собі 90% населення, але нічого не робить для зміни ситуації. Навіть на заробітки не їде. Зате російська армія взяла Алеппо! Тому росіяни – громадяни сильної держави, і міністр оборони цієї країни, безумовно, заслуговує на довіру та повагу.

МЗС переконує росіян, що ракети Китаю з ядерними боєголовками за сотню кілометрів від кордону "нікому не загрожують" – значить, МЗС дбає про росіян і вирішує їхні проблеми. Напевно, там домовились з китайцями, що в боєголовках ракет буде китайський шир потреб, тому боятися нічого! Як тут не любити душку-Лаврова?

Ми не можемо чи не хочемо змінити цю владу – тому варто повірити, що вона хороша! І міняти її, звичайно, не треба. От така химерна виходить у наших сусідів логіка. І добре було б нею не заразитись, бо момент війни і неспокою, які ми зараз переживаємо, стимулюють появу не тільки "противсіхів" і "всепропальців" – але й отаких от картонних патріотів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Народні прикмети на 19 січня. Макарів день. Важливі клопоти краще відкласти

неділя, 19 січень 2025, 7:05

19 січня за новим церковним календарем (1 лютого за старим стилем) віряни України згадують преподобного Макарія Великого, відомого автора безлічі духовних бесід і молитов. У народному календарі - Макарів день. . Цей угодник Божий народився в Єгипті, ...

"Ми не забули ані про нього, ані про його колег": У Третій штурмовій порадили, де ще треба шукати російських агентів

субота, 18 січень 2025, 21:52

Гарною новиною є той факт, що російські агенти отримують підозри. Проте важливо не зупинятися на досягнутому та звернути увагу на Верховну Раду, адже там подібних колаборантів дуже багато. Таку думку висловив підполковник ЗСУ, заступник командира 3 ОШБ...