Отож, Букінгемський будинок спершу слугував помешканням герцогу Букінгемському, але у 1762 році був придбаний королем Георгом ІІІ для своєї дружини, Королеви Шарлотти. У ті часи він був відомий, як "будинок Королеви". Тут народилися усі 15 дітей Георга ІІІ.
Наступний король, Георг ІV, вирішив перетворити його на палац і витратив непомірні на ті часи кошти: £450 000. Архітектором проекту був відомий у Англії Джон Неш. Загалом, будівельні роботи тривали близько 15 років.
Королева Вікторія стала першою коронованою особою, що оселилася у перебудованому палаці у липні 1837 року. З тих часів королівський палац видозмінювався ще декілька разів, аж поки у 1914 році не став виглядати так, як ми його бачимо сьогодні.
Палац налічує 775 кімнат, з них 52 належать королівській сім'ї, 188 - для прислуги, 92 - офіси, 78 - ванні кімнати. Також є велика бальна зала.
У палаці міститься картинна галерея з роботами видатних світових майстрів: Рембрандта, Рубенса та інших. Крім того, тут знаходиться значна колекція антикварної порцеляни та меблів.
Букінгемський палац займає площу в 20 гектарів, 17 з яких відведено на королівські сади, які є найбільшими приватними садами Лондона. В садах можна побачити ставок, водоспади, екзотичні рослини і навіть фламінго.
Цікавим є той факт, що одним із будівничих палацу був Едвард Блор, який також є автором Воронцовського палацу в Алупці (Крим, Україна).
Співак EL Кравчук згадав дружбу з телеведучою Сніжаною Єгоровою, яка відома своїми українофобськими заявами та підтримкою Путіна. Артист і путіністка тісно спілкувалися у студентські роки, але в якийсь момент спілкування між ними припинилося, передають...
Новообраний президент США Дональд Трамп все ще хоче купити Гренландію: його адміністрація проводить розмови про можливе придбання острова. Про це повідомляє Bild, передають Патріоти України. «Ймовірно, Гренландія знову стане проблемою для майбутнього п...