Отож, Букінгемський будинок спершу слугував помешканням герцогу Букінгемському, але у 1762 році був придбаний королем Георгом ІІІ для своєї дружини, Королеви Шарлотти. У ті часи він був відомий, як "будинок Королеви". Тут народилися усі 15 дітей Георга ІІІ.
Наступний король, Георг ІV, вирішив перетворити його на палац і витратив непомірні на ті часи кошти: £450 000. Архітектором проекту був відомий у Англії Джон Неш. Загалом, будівельні роботи тривали близько 15 років.
Королева Вікторія стала першою коронованою особою, що оселилася у перебудованому палаці у липні 1837 року. З тих часів королівський палац видозмінювався ще декілька разів, аж поки у 1914 році не став виглядати так, як ми його бачимо сьогодні.
Палац налічує 775 кімнат, з них 52 належать королівській сім'ї, 188 - для прислуги, 92 - офіси, 78 - ванні кімнати. Також є велика бальна зала.
У палаці міститься картинна галерея з роботами видатних світових майстрів: Рембрандта, Рубенса та інших. Крім того, тут знаходиться значна колекція антикварної порцеляни та меблів.
Букінгемський палац займає площу в 20 гектарів, 17 з яких відведено на королівські сади, які є найбільшими приватними садами Лондона. В садах можна побачити ставок, водоспади, екзотичні рослини і навіть фламінго.
Цікавим є той факт, що одним із будівничих палацу був Едвард Блор, який також є автором Воронцовського палацу в Алупці (Крим, Україна).
Китайський полонений розповів, як потрапив до російської армії та поділився, що в його взводі було лише кілька китайців. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на інтерв'ю полоненого китайця Ванга Гуанцзюна під час телемарафону. "Я так само...
Країна-агресор Росія активно вербує іноземних жінок на роботу на заводах, що виробляють дрони типу Шахед, якими потім російські окупанти атакують Україну. Про це 25 квітня повідомляє агентство Bloomberg із посиланням на власні джерела, передають Патріо...