Як збудувати екологічну ванну своїми руками (відео)

​Звичайна ванна - це добре знайомий нам виріб із чавуну, тобто досить міцна ємність, яка вірою і правдою служила нашим батькам. Сучасна промисловість пропонує нам сталеві і акрилові моделі. Їх переваги і недоліки всім відомі.

Добре, а в чому ж люди милися раніше? Література, знайома нам з дитинства, запевняє, що «в ушаті, в кориті, в балії». Але всі перераховані ємності зроблені з дерева! Виявляється, дерев'яна ванна своїми руками споруджена і встановлена в квартирі - це не міф. Більш того, це відмінна альтернатива всім промисловим моделям. Адже вона може бути зроблена з урахуванням ваших власних потреб, відзначають Патріоти України.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"​Ровно десять лет назад известно какая общественность Киева выдвинула в номинанты премии "человек года" московского пропагандиста Познера за интервью с главой кабмина Азаровым", - блогер-одесит

понеділок, 27 березень 2023, 23:15

"Ровно десять лет назад известно какая общественность Киева выдвинула в номинанты премии «человек года» московского пропагандиста В. Познера за его интервью с главой кабмина Н. Азаровым. Познеру удалось представить в хорошем свете сразу два ничтожества...