Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко на засіданні Ради національної безпеки і оборони України 28 лютого 2014 року виступила проти введення воєнного стану в країні в дні російської інтервенції в Криму. Про це йдеться в розсекреченому тексті стенограми засідання РНБО який опублікував 22 лютого в Facebook народний депутат Борислав Береза, передають Патріоти України.
Згідно зі стенограмою, голова РНБО Олександр Турчинов був єдиним, хто голосував за введення воєнного стану в Україні, яке так і не було введене. Тимошенко в той день заявила, що Збройні сили України на той момент не були готові дати гідну відсіч загарбникові.
"Ніякого воєнного стану і активізації наших військ!" - сказала вона. "Ви пропонуєте нічого не робити?" - запитав її Турчинов. Тимошенко у відповідь заявила, що Україна повинна запропонувати у відповідь "нестандартний хід", який полягав би в "мирному саміті" за участю західних партнерів.
"Прошу вас не робити поспішних ходів ... Я не є членом Ради нацбезпеки, але прошу послухати мене ... не треба вводити воєнний стан, щоб не потрапити в пастку Путіна", - сказала Тимошенко. За її словами, в країні "почнеться паніка", якщо українці побачать на вулицях міст БТРи.
"Ще більша паніка буде, якщо на Хрещатику будуть російські танки", - парирував Турчинов. Він наполягав на збройній відсічі російським інтервентам. Всі, присутні на засіданні РНБО в той день проголосували проти введення в Україні воєнного стану.
19 січня за новим церковним календарем (1 лютого за старим стилем) віряни України згадують преподобного Макарія Великого, відомого автора безлічі духовних бесід і молитов. У народному календарі - Макарів день. . Цей угодник Божий народився в Єгипті, ...
Гарною новиною є той факт, що російські агенти отримують підозри. Проте важливо не зупинятися на досягнутому та звернути увагу на Верховну Раду, адже там подібних колаборантів дуже багато. Таку думку висловив підполковник ЗСУ, заступник командира 3 ОШБ...