Якщо влада не спроможеться на самолюстрацію, буде горе: "Пока кто-то защищает Украину на передовой, платит за это жизнью или ранениями, судьи плюют им в спину", - Сазонов

Суд виправдав екс-мера Стаханова Юрія Борисова, заарештованого в 2014 році за звинуваченням у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України.

Ю.Борисов. Фото: Фейсбук.

Знайомтеся, це колишній мер Стаханова Луганської області. Юрій Борисов. Радо зустрічав сепарів, допомагав організувати і провести так званий референдум. Потім попався, покидьок, в руки українських правоохоронців. Так пише на своїй сторінці в Фейсбуці політолог Кирило Сазонов, передають Патріоти України і цитують далі:

"Сейчас оставим за скобками, сколько людей отдали жизнь, чтобы эти подонки оказались под стражей. Суд его выпустил. Не под залог, пока идет следствие, а совсем. Оправдал.

Подумаешь, референдум для российских оккупантов устроил. Не сажать же. Пока кто-то защищает Украину на передовой, платит за это жизнью или ранениями, судьи плюют им в спину. Дно как оно есть. У меня уже нет сил писать об этом...".

Додамо, що на даний момент під вартою залишаються тільки Неля Штепа зі Слов'янська і Володимир Слєпцов з Дзержинська (Торецька), заарештовані за сепаратизм.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Дефолт Росії стане невідворотнім десь у червні. Схоже, що все дійсно йде у Путіна за планом", - Фурса

четвер, 19 травень 2022, 11:30

"Видача іпотечних кредитів в Росії в квітні зменшилася в 4 рази. Росіяни очолили рейтинг іноземних покупців житла в Туреччині. Совпадение? До речі, до цього в лідерах покупців житла в Туреччині були громадяни Ірану і Іраку. Добра компанія. Перспективна...

"Уровень укомплектованности частей и соединений окупантов и понесенные ими потери", - Машовець

четвер, 19 травень 2022, 8:45

​Для понимания ситуации.. Некоторые данные по уровню укомплектованности частей и соединений российских войск, участвующих в так называемой "специальной военной операции на Украине"... и уровня понесённых ими потерь. Командование 20-й мсд (из состава 8-...