Якщо влада не спроможеться на самолюстрацію, буде горе: "Пока кто-то защищает Украину на передовой, платит за это жизнью или ранениями, судьи плюют им в спину", - Сазонов

Суд виправдав екс-мера Стаханова Юрія Борисова, заарештованого в 2014 році за звинуваченням у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України.

Ю.Борисов. Фото: Фейсбук.

Знайомтеся, це колишній мер Стаханова Луганської області. Юрій Борисов. Радо зустрічав сепарів, допомагав організувати і провести так званий референдум. Потім попався, покидьок, в руки українських правоохоронців. Так пише на своїй сторінці в Фейсбуці політолог Кирило Сазонов, передають Патріоти України і цитують далі:

"Сейчас оставим за скобками, сколько людей отдали жизнь, чтобы эти подонки оказались под стражей. Суд его выпустил. Не под залог, пока идет следствие, а совсем. Оправдал.

Подумаешь, референдум для российских оккупантов устроил. Не сажать же. Пока кто-то защищает Украину на передовой, платит за это жизнью или ранениями, судьи плюют им в спину. Дно как оно есть. У меня уже нет сил писать об этом...".

Додамо, що на даний момент під вартою залишаються тільки Неля Штепа зі Слов'янська і Володимир Слєпцов з Дзержинська (Торецька), заарештовані за сепаратизм.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Це вже мертвий проект.  Хто прийде на зміну «ОПЗЖ».

вівторок, 7 грудень 2021, 20:45

На мою думку, новий проект буде спрямований на створення напруженої ситуації в Україні як мінімум до травня. Після арешту Віктора Медведчука про таку політсилу як "Опозиційна платформа – за життя" вже можна забути. Після того, як Медведчук відійшов, «О...

"Трамп снова вернется на первые страницы прессы, но уже в разделе криминальной хроники", - Анти-Колорадос

вівторок, 7 грудень 2021, 20:29

"Именно в этом промежутке времени появились общие сообщения о том, что следственный комитет Конгресса США, известный как "6 января", ведет переговоры с рядом экс-чиновников из администрации Трампа о том, чтобы те дали показания под присягой. Над замети...