Яким купюрам віддають перевагу фальшивомонетники в Україні

​Фальшивомонетники полюбляють працювати з 500 грн і $100 - саме ці купюри найчастіше "виловлювали" співробітники Нацполіціі.

Про це на запит UBR.ua повідомили у листі департаменту комунікацій Нацполіціі, передають Патріоти України.

Зокрема, за інформацією Департаменту захисту економіки (ДЗЕ) Національної поліції України, з початку 2017 року через звернення вилучено поліграфічних підробок банкнот номіналом 500 грн. у кількості 183 шт. Більшість з них виявлено на території м.Києва та Київської області. Далі мовою першоджерела.

Также обнаружены и изъяты офсетные подделки банкнот номиналом 500 грн. в количестве 1121 шт. Они изымались перимущественно в Киеве и Запорожской области.

В качестве примеров приведены следующие случаи:

— купюру в 500 грн образца 2006 года (серийный номер АГ 2461578) обнаружена кассиром Западного ГРУ «Приватбанка» во Львове при перечислении выручки расположенного в Тернополе предприятия. По результатам исследования, проведенного экспертом отдела денежного обращения во Львовской области Департамента денежного обращения банкноту признали поддельной и изъяли из обращения.

— купюру номиналом 500 грн образца 2006 года (серийный номер ВМ 5447613) обнаружили в одном из харьковских отделений «УкрСиббанка» при перечислении наличных, которые поступили от одесского областного филиала «Ощадбанка».

ДЗЭ Нацполиции отмечает, что регулярно проводит мероприятия по соблюдению законодательства и нормативно-правовых актов в сфере валютных операций, пресекает нарушения финучреждениями правил проведения валютных операциях.

Так с начала 2017 года в этой сфере выявлено более 25 уголовных правонарушений, связанных с подделкой денег.

Например, в июле 2017 года работниками ДЗЭ Национальной полиции Украины на территории Тернопольской области раскрыта деятельность группы лиц, которые незаконно хранили для сбыта и сбывали поддельные доллары номиналом $50 и $100. Дельцы наладили производство подделок в помещении частной типографии.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Путін, введи туристів": З'явилися нові фото несезону в Криму

п’ятниця, 22 червень 2018, 8:40

У мережі з'явилося свіже фото пляжу в населеному пункті Любимівка біля окупованого Росією Севастополя, де незважаючи на теплу сонячну погоду практично немає відпочиваючих. Знімок опублікований в Twitter RoksolanaToday & Крим, передають Патріоти України...

"План агресора, або Чому у Росії Сенцову "шиють" тероризм", - Казарін

п’ятниця, 22 червень 2018, 8:24

Нещодавно народний депутат Євген Мураєв заявив, що український політв'язнів Олег Сенцов готував підпали і вибухи і тому він герой для націоналістів. Також Володимир Путін заявив, що Сенцов - терорист. І цю ідею Москва намагається просувати по всьому світу