"Ідея може бути як відмінна, так і паршива": Або що таке призов на службу випускників військових кафедр, - блогер

Багато краще, якщо мова йде про точкову мобілізацію людей з необхідними спеціальностями.

ЗСУ. Фото: Соцмережі

Тут народ активно пише про те, що тепер будуть мобілізувати колишніх випускників військових кафедр - "піджаків". І ставити на офіцерські посади.

Я і сам піджак, тому маю право висловитися.

Як на мене - ідея може бути як відмінну, так і паршивої. Все залежить від подробиць реалізації.

Паршиво - це якщо воно знайде масовий і нерозбірливий характер. Тобто якщо загребуть купу народу з низькою мотивацією і почнуть відразу ставити хіпстерів командувати взводами-ротами.

Ні, навіть такий сценарій - не жах-жах. Тому що в попередні хвилі мобілізації таке вже було. І інший раз у хіпстерів навіть непогано виходило. Просто це не самий ефективний спосіб.

Багато краще, якщо мова йде про точкової мобілізації людей з необхідними спеціальностями - як військово-обліковими, так і цивільними. Ось це реально ряду військових структур потрібно, як повітря, нестача місцями нестерпна. Це медики, це технарі, це программеры, це хороші гуманітарії (в ипсо і до симикам), це навіть бухгалтера. Так вийшло, що кадрових військових цьому не завжди достатньо вчили.

Тобто якщо це масово - не ок.

Якщо точково - дуже-дуже ок.

Моя скромна думка. Але спирається на якийсь досвід.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Пам'ятник "русскому міру": Донецький блогер розповів деталі знищення Путилівського мосту (фото)

субота, 25 січень 2020, 23:30

Раніше через міст пересувалися тисячі автобусів і машин, він був постійно завантажений. «Злобный Укр» зазначає, що члени НВФ не відразу зрозуміли, чиї танки наблизилися до мосту і подумали що це російські екіпажі, які просто вийшли з бою і йдуть заправ...

З патріотичним привітом: "Третя сила" відправила до Донецька коробки з проукраїнськими листівками (фото)

субота, 25 січень 2020, 23:19

Українські патріоти відправили в непідконтрольний Україні Донецьк дві коробки з проукраїнськими листівками. Про це представники «Третьої сили» повідомили в соціальних мережах, передають Патріоти України.