За планом Макрона: ЗСУ можуть залучити до створення єдиної європейської армії, - військовий експерт

Українська армія — єдина із усіх європейських збройних сил, яка успішно воює уже не один рік поспіль, наголосив експерт.

Українська армія - одна з найкращих у світі. Фото: Укрінформ Україна може активно підключитися до планів президента Франції Еммануеля Макрона зі створення єдиної європейської армії. Адже на сьогодні ЗСУ є найдосвідченішою військовою силою Європи. Таку думку висловив військовий експерт Сергій Ковтун, передають Патріоти України.

За його словами, українська армія — єдина із усіх європейських збройних сил, яка успішно воює уже не один рік поспіль. "Тут можуть бути різні варіанти. Один із них — це створення спільних бригад, як уже є українсько-польсько-литовська.

У другому випадку, якщо брати структуру НАТО, то одним із основних тактичних підрозділів Альянсу є батальйон. І з цих батальйонів формуються бригади, а вже із бригад формуються корпуси", — зазначив експерт. Він впевнений, що Україна може створити в структурі Міністерства оборони штатні батальйони, які будуть тактичними підрозділами, що за необхідності включаються у склад багатонаціональних європейських бригад.

"Тому, звичайно Україна може до цього долучитися. Ця ідея вже давно витала в повітрі, Макрон просто офіційно її озвучив", — підсумував Ковтун.

Джерело: Обозреватель

"Захватить самолет террористы не имели шансов. Они были без оружия, и и преодолеть узкий проход к кабине самолета они бы не смогли", - Бутусов про гучну спецоперацію

четвер, 1 жовтень 2020, 16:22

"В сети появился документ уголовного дела по организации захвата 28 российских террористов на борту турецкого самолета, судя по штампу, подготовленный 5-м управлением Департамента контрразведки СБУ. Мои источники говорят, что это достоверная информация...

З архіву ПУ. Аж капці відлетіли: З'явилось фото розстріляного в Маріуполі вбивці "кіборгів" (фото 16+)

четвер, 1 жовтень 2020, 15:00

Чи встигнув Роман Джумаєв пожалкувати про зроблений ним вибір в останню мить свого життя? Все одно, це вже нічого для нього не змінило. Вбивство в Маріуполі терориста "ДНР" Романа Джумаєва не залишило соцмережі байдужими, зазначають Патріоти України. ...