Як тільки Штати зібралися прийняти більш-менш виразні санкції проти РФ, ЄС відразу "розчохлився". З огляду на те, що для Європи врегулювання на Донбасі стратегічно набагато важливіше, ніж для США, очевидно, що, вставши перед реальним вибором, Брюссель готовий надати перевагу інтересам корпорацій з питань безпеки Євросоюзу і далі ховати голову в пісок, прикриваючись гучними фразами.Так пише на своїй сторінці в Фейсбуці політолог Олена Галкіна, передають Патріоти України і цитують далі:
"Но сдаётся мне, неслучайно ExxonMobil и Chevron выступили против ужесточения санкций – и в результате получили от Конгресса США только незначительное послабление первоначального законопроекта.
Теперь уже неубедителен главный аргумент ЕС, что от российских санкций США страдает европейский, а не американский бизнес.
Американский теперь тоже будет страдать. Не*рен выпендриваться, пора слова совмещать с делом. И есть хороший шанс, что "Северный поток -2" растает как дым".
Повідомлення, що Сили Оборони змусили ворога залишити позиції на Кірнбурській косі, де після того встановили синьо-жовтий прапор справило ефект інформаційної бомби, зазначають Патріоти України. Там зазначають, що ворог не вийшов з неї і продовжує з кос...
25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...