Як тільки Штати зібралися прийняти більш-менш виразні санкції проти РФ, ЄС відразу "розчохлився". З огляду на те, що для Європи врегулювання на Донбасі стратегічно набагато важливіше, ніж для США, очевидно, що, вставши перед реальним вибором, Брюссель готовий надати перевагу інтересам корпорацій з питань безпеки Євросоюзу і далі ховати голову в пісок, прикриваючись гучними фразами.Так пише на своїй сторінці в Фейсбуці політолог Олена Галкіна, передають Патріоти України і цитують далі:
"Но сдаётся мне, неслучайно ExxonMobil и Chevron выступили против ужесточения санкций – и в результате получили от Конгресса США только незначительное послабление первоначального законопроекта.
Теперь уже неубедителен главный аргумент ЕС, что от российских санкций США страдает европейский, а не американский бизнес.
Американский теперь тоже будет страдать. Не*рен выпендриваться, пора слова совмещать с делом. И есть хороший шанс, что "Северный поток -2" растает как дым".
1. Мета Трампа. . Примусити до укладання угоди на його умовах та під його особисті гарантії на період його чотирирічного терміну. . 2. Цільова аудиторія. . Політика Трампа спрямована на прихильників ізоляціонізму, яка завжди має значну підтримку с...
1. Є Китай, там правлять комуністи, у такій собі азійській їхньої версії. Звісно, як будь-які комуністи, вони хочуть бути "головними" на всій планеті... Але, у цьому сенсі, є проблема. Бо окрім Китаю існує Америка, яка потенційно може накостиляти цьому...