Як тільки Штати зібралися прийняти більш-менш виразні санкції проти РФ, ЄС відразу "розчохлився". З огляду на те, що для Європи врегулювання на Донбасі стратегічно набагато важливіше, ніж для США, очевидно, що, вставши перед реальним вибором, Брюссель готовий надати перевагу інтересам корпорацій з питань безпеки Євросоюзу і далі ховати голову в пісок, прикриваючись гучними фразами.Так пише на своїй сторінці в Фейсбуці політолог Олена Галкіна, передають Патріоти України і цитують далі:
"Но сдаётся мне, неслучайно ExxonMobil и Chevron выступили против ужесточения санкций – и в результате получили от Конгресса США только незначительное послабление первоначального законопроекта.
Теперь уже неубедителен главный аргумент ЕС, что от российских санкций США страдает европейский, а не американский бизнес.
Американский теперь тоже будет страдать. Не*рен выпендриваться, пора слова совмещать с делом. И есть хороший шанс, что "Северный поток -2" растает как дым".
Демонстративний запуск росіянами балістичного носія ядерної зброї по Україні, відповідні попередження посольства США напередодні, повернення ядерної риторики у марення кремлівських безумців, – викликають в памʼяті суспільствознавчі студії. "Текст трохи...
"Схоже, своєю заявою щодо Криму президент України послав західним лідерам сигнал, що готовий сідати і домовлятися. Путін - стоїть на своїх, давно озвучених позиціях. Чи вдасться дуету американських президентів Байдена і Трампа за допомогою певних дій і...