"Казнь в прямом эфире. МОК не допустит на Олимпиаду ни одного российского атлета, выступавшего на скомпрометированных Играх в Сочи" - журналіст

Треба розуміти, що в списку напевно чимало спортсменів, які ніякого допінгу не приймали. Але і вони відповідатимуть за колег, які проштрафилися. І за державу, що покривала порушників.

Російська збірна під час зимової Олімпіади. Ілюстрація:Новое время

"А тем временем в замке у шефа..." - пише у своєму Facebook Yevheniy Kuzmenko, передають Патріоти України, і продовжує:

"Международный олимпийский комитет (МОК) не допустил биатлониста Антона Шипулина и лыжника Сергея Устюгова к Пхенчхану-2018".

Более того, насколько я понимаю, МОК не допустит на Олимпиаду в Южную Корею ни одного российского атлета, выступавшего на скомпрометированных Играх в Сочи.

Жестко. Надо понимать, что в списке наверняка немало спортсменов, которые никакого допинга не принимали. Но и они ответят за проштрафившихся коллег. И за государство, покрывавшее нарушителей.

Причем новые имена наказанных появляются прямо сейчас. Казнь в прямом эфире. Я так понимаю – это и другим странам в назидание.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Вся система прогнила. Сухим ніхто не вийде", – Ексочільниця Нацполіції про відповідальність влади за зґвалтування в Кагарлику

неділя, 31 травень 2020, 11:47

На її думку, останні події, що відбулися в Кагарлику і Броварах, є свідченням провалу реформи поліції. І всі винні повинні нести не лише кримінальну, але і політичну та моральну відповідальність, вважає вона. Колишня очільниця Національної поліції Укра...

Як бідній КНДР вдається витрачати мільярди доларів на ядерну зброю, - ЗМІ

неділя, 31 травень 2020, 11:36

КНДР продовжить розвивати свою ядерну потугу у найближчий час після того, як дипломатичні перемовини з президентом Трампом провалилися. Закрита комуністична держава нелегально заробляє мільярди доларів США, які пускаються на розвиток ядерної зброї. Як ...