Особливості "скрепного кохання": Чемпіонка РФ вчинила самогубство через чоловіка-тирана

Подруги дівчини зізнаються, що чоловік наполягав на тому, щоб вона сиділа вдома і перестала займатися спортом.

Дарина Городилова. Фото: соцмережі.

Чемпіонка Росії з пляжного гандболу в 2015 році, кращий гравець турніру Дарина Городилова покінчила життя самогубством, передають Патріоти України.

24-річна спортсменка скинулася з залізничного моста. Смерть наступила від удару об землю. Близькі чемпіонки припускають, що причиною її відходу з життя могли стати відносини з чоловіком-тираном.

Подруги Дарини зізнаються, що чоловік наполягав на тому, щоб вона сиділа вдома і перестала займатися спортом. "Чоловік відразу дав зрозуміти, що тепер Даша - його власність. Він заборонив їй тренуватися і заявив: зі спортом покінчено - в трусах і майці тебе не побачить більше ні один чоловік. Без дозволу Сергія Даша навіть в магазин не могла піти, повідомляє EG. ru.

"Так званий чоловік довів мою дочку до такого стану, що Даша кричала, рвала на собі волосся, намагалася вибити ногою вікно в машині і вистрибнути на ходу. Ми відвезли її в лікарню у важкому стані", - згадав батько загиблої попередню спробу суїциду.

За весь час перебування в лікарні чоловік відвідав Дарину тільки раз, а після виписки вони теж встигли зустрітися один раз. На наступний день після цієї зустрічі спортсменка і стрибнула з моста.


"Молода республіка" встає з колін: ​Українців повеселив "спонсор" "ДНР", нагороджений за захоплення Криму: (фото, відео)

четвер, 20 червень 2019, 15:20

Окупанти в Донецькій області вирішили відновити науково-експериментальний комплекс при інституті кольорових металів в окупованому Донецьку. Про це йдеться в матеріалі окупаційного каналу "Юніон". На відео звернув увагу користувач Twitter під ніком Necr...

Квартал "пішов на гору", хтось мусить... Кабаре "Веселий Писець" присвятили Зеленському музичну пародію "Генералы песчаной карьеры» (відео)

четвер, 20 червень 2019, 15:08

Єврейсько-український гумор, яскравий і дотепний. Гаранту нема чого ображатись на артистів. Адже сам заробляв собі на шмат щастя таким чином. Кліп під назвою «Генералы песчаной карьеры» команда КВК Дніпропетровського державного університету (єдиний в с...