Особливості "скрепного кохання": Чемпіонка РФ вчинила самогубство через чоловіка-тирана

Подруги дівчини зізнаються, що чоловік наполягав на тому, щоб вона сиділа вдома і перестала займатися спортом.

Дарина Городилова. Фото: соцмережі.

Чемпіонка Росії з пляжного гандболу в 2015 році, кращий гравець турніру Дарина Городилова покінчила життя самогубством, передають Патріоти України.

24-річна спортсменка скинулася з залізничного моста. Смерть наступила від удару об землю. Близькі чемпіонки припускають, що причиною її відходу з життя могли стати відносини з чоловіком-тираном.

Подруги Дарини зізнаються, що чоловік наполягав на тому, щоб вона сиділа вдома і перестала займатися спортом. "Чоловік відразу дав зрозуміти, що тепер Даша - його власність. Він заборонив їй тренуватися і заявив: зі спортом покінчено - в трусах і майці тебе не побачить більше ні один чоловік. Без дозволу Сергія Даша навіть в магазин не могла піти, повідомляє EG. ru.

"Так званий чоловік довів мою дочку до такого стану, що Даша кричала, рвала на собі волосся, намагалася вибити ногою вікно в машині і вистрибнути на ходу. Ми відвезли її в лікарню у важкому стані", - згадав батько загиблої попередню спробу суїциду.

За весь час перебування в лікарні чоловік відвідав Дарину тільки раз, а після виписки вони теж встигли зустрітися один раз. На наступний день після цієї зустрічі спортсменка і стрибнула з моста.


Хіти тижня. "Побійтесь Бога!": Бунтівний Філарет нажаханий фінансовою "ямою", благає Епіфанія іменем Творця

неділя, 25 серпень 2019, 9:00

91 річний владика був впевнений, що тріумфуватиме гординею над уламками єдиної канонічної Церкви України, про котру мріяли сотні роки наших пращурів, і чого весь цей час боялись московські царі, включно з Володимиром Путіним. "Прошу вас відкликати лист...