Хіти тижня. "Клятва вірності в устах повії", - журналіст про "честь російського офіцера"

Існує чимало причин, чому українські добробати пішли по коридору, наданим російськими бойовиками, одна з них - російські офіцери дали слово, а наші, все ще одурманені російським кіно і всякими «офіцери - ваше серце під прицілом», їх слову повірили.

Це потім уже виявилося, що довіряти російському солдату - це обманювати себе заочно. Про це в своєму блоггов пише український блогер і журналіст Дмитро Вовнянко, передають Патріоти України.

«Сьогодні вже ні в кого не виникає ілюзій - сили слово російського офіцера має не більше ніж клятва вірності в устах повії. Слово дав - слово взяв ... Тепер сумніватися не доводиться. Так - російське офіцерня під Полтавою різало шведських поранених. Так - російське офіцерня Суворова грабувало поляків в розореній Празі. Так, російське офіцерня в 1814-му році ґвалтував француженок в Парижі. З Афгану возили наркоту в цинку - це не рядові робили, це вони - офіцерня made in Russia », - написав журналіст.

Дмитро Вовнянко радить всім, хто побачить книжку типу «Кодекс честі російського офіцера» тому не завадило б придивитися уважно, адже така книга коштує не дорожче, ніж рулон туалетного паперу.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Роттердам плюс" забезпечує найнижчу ціну вугілля": Бутусов оприлюднив матеріали наради в Офісі президента

четвер, 22 серпень 2019, 0:10

Формула "Роттердам плюс" забезпечує закупівельну ціну вугілля для української енергосистеми – 1741 грн за тонну. За даними джерел "Цензор.НЕТ", у нараді взяли участь представники Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної пр...

Навіщо З'єднаним Стейтам Америки Ґренландія? - Горобець

четвер, 22 серпень 2019, 0:05

Непросте питання. Зателефонував знайомий, і хоч ми з ним на телефонних перехрестях не зустрічалися вже років півтора-два, запитав, начебто, ми вчора розмовляли:. - Так що, пане письменнику, будемо віддавати чи нехай Трамп оближеться? - Що й кому віддав...