Хіти тижня. "Клятва вірності в устах повії", - журналіст про "честь російського офіцера"

Існує чимало причин, чому українські добробати пішли по коридору, наданим російськими бойовиками, одна з них - російські офіцери дали слово, а наші, все ще одурманені російським кіно і всякими «офіцери - ваше серце під прицілом», їх слову повірили.

Це потім уже виявилося, що довіряти російському солдату - це обманювати себе заочно. Про це в своєму блоггов пише український блогер і журналіст Дмитро Вовнянко, передають Патріоти України.

«Сьогодні вже ні в кого не виникає ілюзій - сили слово російського офіцера має не більше ніж клятва вірності в устах повії. Слово дав - слово взяв ... Тепер сумніватися не доводиться. Так - російське офіцерня під Полтавою різало шведських поранених. Так - російське офіцерня Суворова грабувало поляків в розореній Празі. Так, російське офіцерня в 1814-му році ґвалтував француженок в Парижі. З Афгану возили наркоту в цинку - це не рядові робили, це вони - офіцерня made in Russia », - написав журналіст.

Дмитро Вовнянко радить всім, хто побачить книжку типу «Кодекс честі російського офіцера» тому не завадило б придивитися уважно, адже така книга коштує не дорожче, ніж рулон туалетного паперу.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"У меня и у тех, кто меня поддерживает нет никакого личного джихада против Зеленского как политика" - волонтер Донік

понеділок, 22 квітень 2019, 17:12

Ок, давайте определимся. У меня и у тех, кто меня поддерживает нет никакого личного джихада против Зеленского, как политика. Я его не знаю. У меня есть ебическое количество вопросов к его, с позволения сказать, "творчеству" в контексте унизительных выс...

"Прыжок в неизвестность": Що пишуть західні ЗМІ про перемогу Зеленського

понеділок, 22 квітень 2019, 17:07

"Европейские и американские СМИ объясняют причины ошеломляющей победы Зеленского и описывают проблемы, с которыми он в ближайшее время столкнется", - йдеться у популярному блозі, повідомляють Патріоти України. Цитуємо далі:. "Британское BBC пишет, что ...