Хіти тижня. "Клятва вірності в устах повії", - журналіст про "честь російського офіцера"

Існує чимало причин, чому українські добробати пішли по коридору, наданим російськими бойовиками, одна з них - російські офіцери дали слово, а наші, все ще одурманені російським кіно і всякими «офіцери - ваше серце під прицілом», їх слову повірили.

Це потім уже виявилося, що довіряти російському солдату - це обманювати себе заочно. Про це в своєму блоггов пише український блогер і журналіст Дмитро Вовнянко, передають Патріоти України.

«Сьогодні вже ні в кого не виникає ілюзій - сили слово російського офіцера має не більше ніж клятва вірності в устах повії. Слово дав - слово взяв ... Тепер сумніватися не доводиться. Так - російське офіцерня під Полтавою різало шведських поранених. Так - російське офіцерня Суворова грабувало поляків в розореній Празі. Так, російське офіцерня в 1814-му році ґвалтував француженок в Парижі. З Афгану возили наркоту в цинку - це не рядові робили, це вони - офіцерня made in Russia », - написав журналіст.

Дмитро Вовнянко радить всім, хто побачить книжку типу «Кодекс честі російського офіцера» тому не завадило б придивитися уважно, адже така книга коштує не дорожче, ніж рулон туалетного паперу.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Сортиры на улице у половины страны, а так - хоть сейчас на Марс и на Вашингтон", - російський блогер про співгромадян

субота, 16 лютий 2019, 0:10

Росіяни могли б жити краще. Якби вони не були такими "великими" та "високодуховними" і не втручалися у життя інших народів. "Удивительный народ. Им тыкаешь в их разрушенные больницы в 2019 году и спрашиваешь: "Ну, рады Крыму-то? Наелись великодержавной...

Хіти тижня. Померла психолог з проектів "МастерШеф" і "Говорить Україна"

п’ятниця, 15 лютий 2019, 23:55

У Алевтини Шевченко півроку тому виявили рак легенів четвертої стадії. 13 лютого померла психолог з проектів "МастерШеф" і "Говорить Україна" Алевтина Шевченко. Про це повідомила її дочка Марія Попова, передають Патріоти України.