Хіти тижня. "Володимир Хреститель - це не Мономах": Політолог вказав на "ідеологічну диверсію" на нових українських монетах (фото)

Петро Олещук здивований тими "головними уборами", які можна побачити у київських князів на нових гривнях.

Дизайн нових монет вийшов не дуже переконливим. Фото: соцмережі.

"Мав змогу роздивитися нові монети у гривню та дві. Якась "ідеологічна диверсія", - пише Петро Олещук на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Зображені якісь однакові бородаті дядьки. Володимир чомусь у монгольського типу шапці. Це, типу, натяк на "Шапку Мономаха" ? Так Володимир Хреститель – не Мономах.

Та й монгольська шапка, якою вінчали на царство в Москві, до самого Мономаха відношення не має. Зате Ярослав зображений із якимось цісарським вінцем – точно як Володимир на старих гривневих купюрах.

Ну і бородатість київських князів – окрема тема. Таке враження, що дизайн робили в останній момент і просто намалювали "умовних князів".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Унікальний хлопчик-магніт живе в Україні (фото)

вівторок, 12 листопад 2019, 0:27

8-річний з легкістю тримає на собі ложки. Металеві предмети прилипають до його носа, плечей. Якось, коли мама Вікторія готувала їсти, Ілля сказав: «Подивися на фокус». Потім прийшов з роботи тато Ярослав, і йому син показав, як ложки прилипають до носа...

"Макрон впал в психологическую зависимость от Путина и серьезно его побаивается", - Піонтковський

вівторок, 12 листопад 2019, 0:15

"6 лет назад сайт "Эха Москвы" разместил мой небольшой пост", - пише у своєму блозі Андрій Піонтковський, передають Патріоти України, і продовжує:. "Когда бывший канцлер Германии пошёл служить лакеем на путинской бензоколонке за какие-то жалкие 2 милл...