Хіти тижня. "Володимир Хреститель - це не Мономах": Політолог вказав на "ідеологічну диверсію" на нових українських монетах (фото)

Петро Олещук здивований тими "головними уборами", які можна побачити у київських князів на нових гривнях.

Дизайн нових монет вийшов не дуже переконливим. Фото: соцмережі.

"Мав змогу роздивитися нові монети у гривню та дві. Якась "ідеологічна диверсія", - пише Петро Олещук на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Зображені якісь однакові бородаті дядьки. Володимир чомусь у монгольського типу шапці. Це, типу, натяк на "Шапку Мономаха" ? Так Володимир Хреститель – не Мономах.

Та й монгольська шапка, якою вінчали на царство в Москві, до самого Мономаха відношення не має. Зате Ярослав зображений із якимось цісарським вінцем – точно як Володимир на старих гривневих купюрах.

Ну і бородатість київських князів – окрема тема. Таке враження, що дизайн робили в останній момент і просто намалювали "умовних князів".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Таємна військова конвенція: Як військо Польське воювало разом з армією УНР

вівторок, 20 жовтень 2020, 23:40

Політична конвенція, підписана 21 квітня 1920-го, була лише однією зі складових Варшавської угоди. Забезпечити її втілення в життя мав другий документ - таємна військова конвенція, підписана три дні потому. Будь-який міжнародний документ легко може пер...

Датський інвестор вкладає $11 євро: У Рівному будують підприємство з виробництво дизайнерських меблів для європейських споживачів

вівторок, 20 жовтень 2020, 23:25

На Рівненщину заходить ще один потужний інвестор. Поблизу Рівного збудують підприємство із виробництва дизайнерських меблів. Для цього датський інвестор планує вкласти 11 млн євро та створити 1000 робочих місць, повідомляє пресслужба облдержадміністрац...