"Володимир Хреститель - це не Мономах": Політолог вказав на "ідеологічну диверсію" на нових українських монетах (фото)

Петро Олещук здивований тими "головними уборами", які можна побачити у київських князів на нових гривнях.

Дизайн нових монет вийшов не дуже переконливим. Фото: соцмережі.

"Мав змогу роздивитися нові монети у гривню та дві. Якась "ідеологічна диверсія", - пише Петро Олещук на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Зображені якісь однакові бородаті дядьки. Володимир чомусь у монгольського типу шапці. Це, типу, натяк на "Шапку Мономаха" ? Так Володимир Хреститель – не Мономах.

Та й монгольська шапка, якою вінчали на царство в Москві, до самого Мономаха відношення не має. Зате Ярослав зображений із якимось цісарським вінцем – точно як Володимир на старих гривневих купюрах.

Ну і бородатість київських князів – окрема тема. Таке враження, що дизайн робили в останній момент і просто намалювали "умовних князів".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У доньки російського актора-путініста в Україні знайшлася сестра - родичка революціонера Зеленського (фото)

четвер, 21 вересень 2023, 14:00

У доньки російського актора-путініста Володимира Машкова, акторки Марії Машкової відшукалася сестра родом з України. Про це родички розповіли на своїх сторінках в Instagram, передають Патріоти України. Сестру Машкової звуть Міла і вона родом з Харкова....

Прикол історії з поляками в тому, що Зеленський серед них має неймовірну популярність, - український письменник

четвер, 21 вересень 2023, 13:54

"Прикол історії з поляками в тому, що Зеленський серед них має неймовірну популярність. І ця історія може загалом вилізти ПіСу боком на виборах. Так само, як ви критикуєте українську владу за цю історію, деякі поляки критикують свою владу за неї ж. Усі...