Князі Київської Русі йдуть у президенти: У мережі показали дотепні "агітаційні плакати" (фото)

Головними "кандидатами" стали Володимир Великий, Ярослав Мудрий, Данило Галицький та княгиня Ольга.

Гасла князя Володимира дещо нагадують... Ілюстрація: соцмережі.

У мережі з'явилися кумедні меми з відомими історичними діячами в ролі сучасних політиків. Причиною створення незвичайних агітаційних плакатів стало наближення виборів президента України, зазначають Патріоти України.

Користувачам запропонували уявити, що було б, якби правителі Київської Русі жили у 2019-му році й балотувалися на пост очільника країни. Головними кандидатами стали Володимир Великий, Ярослав Мудрий, Данило Галицький та княгиня Ольга.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Молодий таїландець зняв прихованою камерою, що робить ночами його кіт (фото)

середа, 27 березень 2019, 0:30

Господар вирішив дізнатися, що робить його вихованець вночі, коли той спить. Нещодавно господар вирішив дізнатися, що робить його вихованець вночі, коли той спить. Хлопець встановив камеру, яка здатна знімати в темряві і ліг спати. Вранці він перегляну...

"Астанавітєсь!": Зеленського протролили за "мирний план" по Донбасу

середа, 27 березень 2019, 0:00

Кандидату в президенти запропонували... перевірити свій власний план на самому собі. У спільноті "Патріоти України єднаймося" поділилися дотепним жартом, який Патріоти України пропонують оцінити і вам. Багато хто не стримався від коментарів: