"Наші відкриття важливі, тому що вони свідчать про те, що високий рівень неврозу іноді може мати захисний ефект, можливо, він змушує людей більш краще стежити за своїм здоров'ям", – пояснила провідний науковець Кетрін Гейл.
У дослідженні взяли участь люди віком від 37 до 73 років. Учасники пройшли тест з оцінки особистості, вимірявши рівень невротизму, і також оцінили рівень здоров'я, де вказали інформацію про артеріальний тиск та когнітивне функціонування.
Фахівці спостерігали за цими людьми протягом 6 років і виявили, що близько 5 тисяч учасників померли. Після перегляду свідоцтв про смерть науковці встановили, що ті, у кого виявили невроз переважно пережили тих, у кого не виявили.
При цьому подальше дослідження показало, що захисний ефект від неврозу спрацював лише у тих, хто оцінив своє здоров'я як нормальне чи погане.
"Війна в Україні — це не війна за території. Це війна за перерозподіл сфер впливу в Європі та світі, за перегляд результатів Холодної війни, за все те, що в Кремлі називають "новою архітектурою безпеки", - пише нардеп Микола Княжицький на своїй сторінц...
4 квітня за новим стилем (17 квітня за старим) - день пам'яті преподобного Іосифа Писавця, преподобного Іосифа Багатохворобливого Києво-Печерського, ікони Божої Матері "Геронтисса", однієї з найбільш шанованих ікон Богородиці на Афоні. Ікона "Стариця" ...