Кілька маловідомих цікавинок про шульгів

​Серед людей лівші (шульги) складають приблизно 15%, тобто лівшею є кожен сьомий. Людина, що є лівшею, у основному використовує ліву руку набагато частіше, ніж праву, але рука, якою пишуть, не є точним показником ліво- або праворукости.

Патріоти України пропонують вам 4 факти, які ви, напевно, не знали про тих, які все звикли робити лівою рукою.

1. Серед лівшів набагато більше людей з IQ вище 140, ніж серед праворуких людей.

2. Всі ведмеді - лівші. Більшість кішок правші, трохи менше половини всіх мишей лівші, дві третини шимпанзе зривають фрукти лівою лапою.

3. Серед ліворуких багато видатних особистостей: Ісаак Ньютон, Альберт Ейнштейн, Нікколо Паганіні, Моцарт, Людвіг Бетховен, Леонардо да Вінчі, Мікеланджело, Рафаель, Чарлі Чаплін, Фрідріх Ніцше, Степан Бандера. А також наші сучасники: Білл Гейтс, Пол Маккартні, Вуді Ален, Барак Обама, Білл Клінтон, Мілла Йовович, Олег Блохін, Святослав Вакарчук та багато інших.

4. Лівшам деяких африканських племен категорично забороняється готувати їжу. Місцеві племена вірять, що ліворукі люди можуть зіпсувати страву або того гірше - отруїти її.

Щоб зрозуміти, наскільки непросто доводиться лівшам, спробуйте завести механічний годинник лівою рукою. Або ж спробуйте застебнути штани лівою.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Бігла московська лисиця до українських курятників

п’ятниця, 12 серпень 2022, 7:58

З фронтових оповідок. У нас із ВолодькОм (наголос на останній склад робіть, будь ласка) є свій пеленг часу в ефірі і тільки в визначений строк ми спілкуємось досхочу. Справа в тому, що у нього на фронтовій позиції немає телефонного покриття. І для того...

Квазіімперська модель під назвою "Російська Федерація" входить в ритм "Останнього дня Помпеї", – Постернак

п’ятниця, 12 серпень 2022, 6:26

"Це полотно ви маєте знати - "Останній день Помпеї". Намальоване воно було Карлом Брюлловим у 1833 році. У період найбільшої територіальної міці Російської імперії, коли вона включала у себе Польщу, Фінляндію, Україну, Грузію, Білорусь, середньоазійськ...