Кімната, яку Лещенко задекларував, як місце проживання, виявилася будинком - Дзиндзя (фото)

Фото будинку Лещенку передав нардеп Іван Мирний, який раніше був керівником охорони олігарха Дмитра Фірташа.

Сергій Лещенко. Фото:detector.media

Кімната, яку нардеп Сергій Лещенко вніс у декларацію як місце проживання, насправді виявилася цілим будинком. Про це на своїй сторінці у Facebook написав блогер Андрій Дзиндзя, передають Патріоти України.

"Сергій Лещенко вказав у своій декларації, що він проживає у 24-метровій кімнаті, яку, наче, йому надали друзі безкоштовно для проживання! У парламенті Сергію показали ту кімнату, яку він вказав у декларації, і яка насправді виявилася цілим будинком.

Бідолаха, за ним стежать, терміново скликайте послів. Сергій трошки плутає стеження з журналістським розслідуванням. Та ніяк не може звикнути до ситуації, що він, колись відомий Журналіст-розслідувач, сам став об’єктом пильної уваги!

І ще одне. Мила розмова журналістки програми розслідувань "Схеми" з нардепом-корупціонером - це все, що Вам потрібно знати про антикорупційні розслідування. Natalie Sedletska навіть не замислюється, чому Лещенко відверто бреше, не запитує, що це за будинок!! Натомість, вона пропонує опублікувати інформацію на випередження", -написав він.

Також, за його словами, фото будинку Лещенку передав нардеп Іван Мирний, який раніше був керівником охорони олігарха Дмитра Фірташа.

"Деякі пояснення! Надеп Мирний, що передав Лещенку фото, був керівником охорони Фірташа. Тут відвертий зашквар, який свідчить, що Лещенка "кришує" Фірташ", - зауважив журналіст.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Казус Івана Брюховецького, або Чи отримає Росія проросійського президента України?" - Кралюк

понеділок, 18 лютий 2019, 1:00

Нинішня передвиборна кампанія є непростою. Як і непростими, ймовірно, будуть президентські вибори... "Зараз уже багато маємо чорного піару. І одним із головних його «фішок» є звинувачення тих чи інших кандидатів у проросійських симпатіях чи навіть у то...

"ФСБ арестовала крупного американского инвестора: кому и зачем это понадобилось", - Слава Рабінович

понеділок, 18 лютий 2019, 0:32

Справа Майкла Калві і його партнерів по Baring Vostok буде довгою і, швидше за все, дуже сумною. "Итак, Майкл Калви, его партнёры и топ-менеджеры фонда прямых инвестиций Baring Vostok официально арестованы (б) Басманным судом (имя нарицательное как мин...