Кімната, яку Лещенко задекларував, як місце проживання, виявилася будинком - Дзиндзя (фото)

Фото будинку Лещенку передав нардеп Іван Мирний, який раніше був керівником охорони олігарха Дмитра Фірташа.

Сергій Лещенко. Фото:detector.media

Кімната, яку нардеп Сергій Лещенко вніс у декларацію як місце проживання, насправді виявилася цілим будинком. Про це на своїй сторінці у Facebook написав блогер Андрій Дзиндзя, передають Патріоти України.

"Сергій Лещенко вказав у своій декларації, що він проживає у 24-метровій кімнаті, яку, наче, йому надали друзі безкоштовно для проживання! У парламенті Сергію показали ту кімнату, яку він вказав у декларації, і яка насправді виявилася цілим будинком.

Бідолаха, за ним стежать, терміново скликайте послів. Сергій трошки плутає стеження з журналістським розслідуванням. Та ніяк не може звикнути до ситуації, що він, колись відомий Журналіст-розслідувач, сам став об’єктом пильної уваги!

І ще одне. Мила розмова журналістки програми розслідувань "Схеми" з нардепом-корупціонером - це все, що Вам потрібно знати про антикорупційні розслідування. Natalie Sedletska навіть не замислюється, чому Лещенко відверто бреше, не запитує, що це за будинок!! Натомість, вона пропонує опублікувати інформацію на випередження", -написав він.

Також, за його словами, фото будинку Лещенку передав нардеп Іван Мирний, який раніше був керівником охорони олігарха Дмитра Фірташа.

"Деякі пояснення! Надеп Мирний, що передав Лещенку фото, був керівником охорони Фірташа. Тут відвертий зашквар, який свідчить, що Лещенка "кришує" Фірташ", - зауважив журналіст.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Украинцы ожидают, что, выбрав хорошую властную команду, они получат и хороший рост. Но нет: для того чтобы что‑то изменилось, должен перестроиться весь народ", - Пасхавер

понеділок, 22 квітень 2019, 7:08

"Мы - слабая экономика. Поэтому у нас 3% экономического роста там, где нужны 7%, и падаем мы на 15% там, где могли бы упасть на 7%. Почему? Украинцы ожидают, что, выбрав хорошую властную команду, они получат и хороший рост. Но нет: для того чтобы что‑т...

"Пережив десять воєн!": Чому Україні треба повторити досвід Ізраїлю, - експерти

понеділок, 22 квітень 2019, 6:08

Україні, яка перебуває в стані війни з Росією вже більше п'яти років, є сенс не просто звернути увагу на досвід Ізраїлю, а й спробувати використовувати цей досвід на практиці. Про це йдеться в статті ZN. Відзначається, що Ізраїль живе і розвивається в ...