Колоністам буде чим дихати: NASA добуватиме кисень на Марсі

​NASA під час наступної місії на Марс у 2020 році хоче провести експеримент та спробувати "згенерувати" кисень з атмосфери планети.

Про це повідомив виконуючий обов'язки головного адміністратора NASA Роберт Лайтфут, передають Патріоти України.

На його думку, немає нічого більш базового для виживання на Марсі або де завгодно, як джерело повітря для дихання.

"Доїхати до Марса і вижити - це два несумісні, але не менш важливі аспекти однієї і тієї ж місії. Кінцевий план у тому, аби залишитися на Марсі і колонізувати його", - сказав Лайтфут.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Не всі знають: Справжнє значення старовинного українського слова "оболонь"

середа, 24 червень 2026, 14:32

Багато українців чули слово "оболонь" через назву відомого пива або району Києва, однак справжнє значення набагато давніше. У народній мові так називали особливі заплавні луки біля річок, які мали важливе значення для сільського господарства, зазначают...

Готуються до здачі та тікають сім'ями: Генерал армії розкрив масштаби паніки в окупаційній верхівці Криму

середа, 24 червень 2026, 14:18

З Криму виїжджають російські співробітники ФСБ, МВС та представники Чорноморського флоту. Про це в ефірі 24 Каналу розповів генерал армії, колишній голова Служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж. Генерал пояснив, що Україна цілеспрямовано "перерізає ...