Крадуть всі? Антикорупційне бюро України запідозрили в корупції

Борці з корупцією самі повинні бути бездоганними і не давати суспільству приводів для сумнівів.

Національне антикорупційне бюро. Фото: pushkinska.net.

Національне антикорупційне бюро України закупило офісну оргтехніку нібито за завищеними цінами, що може свідчити про присутність корупції у відомстві. На це звернув увагу на своїй сторінці у "Фейсбук" бізнесмен, власник ТОВ "Всеукраїнська медіа група" Олексій Тамразов, передають Патріоти України.

"Можно ещё немножко зрады? Все-таки Национальное антикоррупционное бюро Украины, а не фиг знает что. НАБУ закупило многофункциональное устройство Xerox WC5330cps за 71 639 грн (с НДС). За пять минут в интернете (интернет магазин MOYO) я нашёл данное устройство за 47 075 грн. с НДС. Потратив ещё 10 минут, заказал в телефонном режиме, получил скидку, стоимость по безналу 45200 грн. и доставку на следующей неделе", - написав Тамразов.

"Мелочь, скажете Вы. Нет, не мелочь. Если сами не будут требовательными к закупкам, то с кем и как будут бороться?", - підкреслив бізнесмен.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Thales виготовить для України РЛС GM200

середа, 1 лютий 2023, 11:38

Франція виділить кошти на закупівлю для України радіолокаційних станцій GM200 у компанії Thales. Країна підпише угоду з виробником уже 1 лютого. Про це повідомив міністр оборони Франції Себастьян Лекорню. Ці станції мають посилити військову систему кон...

"Росія хоче влаштувати Бахмут по всій лінії фронту? Не треба вологі мрії росіян сприймати за чисту монету", - журналіст

середа, 1 лютий 2023, 7:54

"Люди, ви коли пишете "Росія хоче влаштувати Бахмут по всій лінії фронту" (у значенні "як перша світова війна"), не забувайте, будь ласка, що вони хотіли Київ за три дні захопити і дійти до Одеси", - пише у своєму блозі Юрій Богданов, передають Патріот...