Крадуть всі? Антикорупційне бюро України запідозрили в корупції

Борці з корупцією самі повинні бути бездоганними і не давати суспільству приводів для сумнівів.

Національне антикорупційне бюро. Фото: pushkinska.net.

Національне антикорупційне бюро України закупило офісну оргтехніку нібито за завищеними цінами, що може свідчити про присутність корупції у відомстві. На це звернув увагу на своїй сторінці у "Фейсбук" бізнесмен, власник ТОВ "Всеукраїнська медіа група" Олексій Тамразов, передають Патріоти України.

"Можно ещё немножко зрады? Все-таки Национальное антикоррупционное бюро Украины, а не фиг знает что. НАБУ закупило многофункциональное устройство Xerox WC5330cps за 71 639 грн (с НДС). За пять минут в интернете (интернет магазин MOYO) я нашёл данное устройство за 47 075 грн. с НДС. Потратив ещё 10 минут, заказал в телефонном режиме, получил скидку, стоимость по безналу 45200 грн. и доставку на следующей неделе", - написав Тамразов.

"Мелочь, скажете Вы. Нет, не мелочь. Если сами не будут требовательными к закупкам, то с кем и как будут бороться?", - підкреслив бізнесмен.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ворогу досить давно вдалося нав’язати нам викривлене бачення значимості "кордонів" українських областей, - Петро Олещук

вівторок, 5 липень 2022, 21:28

"Ще з 2004 року, коли технологи малювали нам борди з «Трьома сортами українців», нам насаджувалася думка, що кордони українських областей мають якесь особливе значення, і що десь на межі двох областей починається "русский мир", - пише політолог Петро О...