Краса на захисті: В армії Ізраїля служать дівчата модельної зовнішності

​В мережі опублікували фото красунь, які несуть військову службу в армії Ізраїлю.

На відміну від багатьох інших армій світу, в армії Ізраїлю проходять службу більшість жінок країни, так як вони є військовозобов'язаними, нагадують Патріоти України.

Відповідно до Закону про військову службу, прийнятому в 1958 році, призову на військову службу підлягають жінки у віці від 18 років, придатні за станом здоров'я, які не перебувають у шлюбі, які не мають дітей. Термін обов'язкової військової служби для жінок становить 1 рік і 9 місяці. В останні роки він поступово наближається до 3 років.

Правда близько третини жінок отримує відстрочку або повне звільнення від армії (вагітність, релігійні міркування). Після закінчення строкової служби більшість жінок звільняється від щорічних військових зборів.

У Війні Ізраїлю за незалежність в 1948 році, в зв'язку з важким становищем єврейської держави, жінки взяли активну участь в захисті країни. Із закінченням війни жінок практично перестали посилати в бойові операції.


Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Які "здобні" стегна!": Ані Лорак жорстко висміяли через зміни у фігурі (фото)

неділя, 28 травень 2023, 18:15

Опальна співачка Ані Лорак, яка мовчить про війну, стала об'єктом насмішок. ЗМІ країни-агресорки активно обговорюють фігуру артистки і називають її "роздобрілою". Так, все почалося з того, що Лорак опублікувала на своїй сторінці в Instagram нові фото, ...

Ошатна хата з квітами під вікнами

неділя, 28 травень 2023, 17:42

Як ми розшукували журналістського побратима... Ця історія особливо хвилювала мене понад рік тому, коли проклята війна з усіма домашніми враз нас було вимела зі столиці подалі від вибухів і нічних атак ’’шахедів’’ аж на Волинь, під польський кордон, ко...