Краса на захисті: В армії Ізраїля служать дівчата модельної зовнішності

​В мережі опублікували фото красунь, які несуть військову службу в армії Ізраїлю.

На відміну від багатьох інших армій світу, в армії Ізраїлю проходять службу більшість жінок країни, так як вони є військовозобов'язаними, нагадують Патріоти України.

Відповідно до Закону про військову службу, прийнятому в 1958 році, призову на військову службу підлягають жінки у віці від 18 років, придатні за станом здоров'я, які не перебувають у шлюбі, які не мають дітей. Термін обов'язкової військової служби для жінок становить 1 рік і 9 місяці. В останні роки він поступово наближається до 3 років.

Правда близько третини жінок отримує відстрочку або повне звільнення від армії (вагітність, релігійні міркування). Після закінчення строкової служби більшість жінок звільняється від щорічних військових зборів.

У Війні Ізраїлю за незалежність в 1948 році, в зв'язку з важким становищем єврейської держави, жінки взяли активну участь в захисті країни. Із закінченням війни жінок практично перестали посилати в бойові операції.


Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Не оккупировать полностью Луганскую и Донецкую области означает для Путина признать провал всей "спецоперации", - Портников

субота, 28 травень 2022, 0:21

"Главным событием этих дней стала упорная битва за Донбасс, в ходе которой российская армия пытается выйти на административные границы Луганской области и продвинуться в Донецкой. На первый взгляд, не такое уж сложное задание, если учесть, что до вторж...

Завод "Локомотив" із Удмуртії обіцяє допомогти росіянкам із імпортозаміщенням... гігієнічних прокладок

субота, 28 травень 2022, 0:12

"А для россиянок производством женских гигиенических прокладок теперь займется завод в Удмуртии, под названием "Локомотив". И это не шутка, такой новостью пестрят заголовки российских сайтов", - написала харківська блогерка Олена Кудренко на своїй стор...