Вона зазначає, що спроби Кремля зібрати компромат на новообраного президента США Дональда Трампа нагадують прагнення "спиляти гілку, на якій і повисла легітимність російської влади". "ЦРУ і всім розвідкам світу дуже добре відомо, хто такий Путін і який алгоритм прийняття рішень існує в сьогоднішній Росії. Мало того, на Луб'янці не беруть до уваги найважливішу деталь, що стосується їхньої особистої безпеки. Всі повалення диктаторів відбувалися і відбуваються за суворого дотримання суверенності тієї держави, де були прецеденти зовнішнього втручання, і у всіх випадках рішення приймалося і приймається тільки на підставах виходу диктатора за межі своєї юрисдикції або після денонсації національної Конституції, за якою він сам і прийшов до влади", - пише Гулевська.
Вона нагадує, що Путін і його оточення порушили все, що тільки можна, і велика частина цих порушень сталася через некомпетентність та правовий нігілізм самого Путіна і його оточення. "Світогляд спецслужб тоталітарної держави є абсолютно неприйнятним для застосування в політичному житті будь-якого сучасного правового демократичного громадянського суспільства, тим більше для ядерної держави з таким політичним статусом, яким володіє Росія. Саме з цих підстав США після утворення ООН не додали до своєї території жодного метра, а Китай продовжує себе стримувати по відношенню до Тайвані й інших спірних територій", - зазначає політик.
Гулевська також пише, що Кремлю потрібно нарешті зрозуміти, що інтервенція до будь-якої держави в післявоєнний період матиме дуже згубні й непередбачувані наслідки. "У кінцевому рахунку агресор не тільки втрачає контроль над окупованими землями, а й позбавляється своєї частини території, а якщо в державі ще й закладена внутрішньорегіональна правосуб'єктність, як це було в Югославії, то таку держава чекає неминучий розпад на всі її складові частини. На жаль, розпад неможливо зупинити ніякими аргументами, що ми і бачили після референдуму в Чорногорії. Жодні родинні зв'язки не врятували навіть такий союз, оскільки злочини Мілошевича мали загальнофедеральний статус, і відповідність покарання не могла бути об'єднуючою повинністю для всіх соціалістичних республік і автономій, складових Югославії", - наводить приклад Гулевська.
"Сьогодні міркувати на тему санкцій вже пізно і марно. Перед нами нависає більш згубна загроза, і на прикладі політичної кризи в Югославії, коли еліти до останнього трималися за свого національного "мачо", вождя і лідера "особливого сербського світу", ми можемо отримати такий самий результат", - додала політик.
19 січня за новим церковним календарем (1 лютого за старим стилем) віряни України згадують преподобного Макарія Великого, відомого автора безлічі духовних бесід і молитов. У народному календарі - Макарів день. . Цей угодник Божий народився в Єгипті, ...
Гарною новиною є той факт, що російські агенти отримують підозри. Проте важливо не зупинятися на досягнутому та звернути увагу на Верховну Раду, адже там подібних колаборантів дуже багато. Таку думку висловив підполковник ЗСУ, заступник командира 3 ОШБ...