Кремль мріє створити у Середземномор'ї могутню ескадру, щоб "замкнути" протоки Босфор і Дарданелли, однак йому не вистачає ресурсів, - військовий оглядач

Триста років уже російська стратегія в цьому регіоні будується навколо проток. І Крим для неї - це база, щоб "замкнути" Босфор з півночі. Але Путін прагне підперти і Дарданелли з півдня, зауважив експерт.

Павло Фельгенгауер. Фото:Эхо Москвы

Президент Росії Володимир Путін має стратегію зі створення в Середземному морі потужної ескадри, однак, у нього бракує ресурсів на її реалізацію. Таку думку російський військовий оглядач Павло Фельгенгауер висловив в колонці на Апострофі, зазначають Патріоти України.

Оглядач вважає, що після виведення американських військових з Сирії Росія продовжить створювати для себе тверду базу для середземноморської ескадри, яка повинна включати і авіабазу для прикриття з повітря, і військово-морську базу в Тартусі. У той же час, у Росії слабенький Чорноморський флот, не вистачає кораблів.

"У Кремля є стратегія в Сирії - досить ясна, чітка і виглядає розумною, і він її здійснює. Але у Росії не вистачає ресурсів, щоб створити в Середземному морі могутню ескадру з базою підтримки, щоб в разі великої війни "замкнути" протоки Босфор і Дарданелли. Триста років уже російська стратегія в цьому регіоні будується навколо проток. І Крим для неї - це база, щоб "замкнути" Босфор з півночі. Але добре б підперти і Дарданелли з півдня", - зауважив Фельгенгауер.

"У американців все навпаки: у них дуже багато ресурсів, але немає ніякої більш-менш чіткої стратегії. Це дивовижне змагання. Я, в усякому разі, спостерігаю за ним з великим інтересом", - резюмував військовий оглядач.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Без паніки! Путіну дадуть “криві” ракети. Буданов лажанув з Іраном. Є велика загроза для України - Снєгирьов

неділя, 25 лютий 2024, 8:05

Військовий експерт Дмитро Снєгирьов вважає, що поки немає підстав говорити про реальну передачу Росії іранських балістичних ракет. Більше того, спочатку американські ЗМІ, а потім і Буданов ввели нас в оману. У Вашингтоні зробили однозначну заяву. Що на...

Народні прикмети на 25 лютого. Віщі сни. Добро повернеться добром

неділя, 25 лютий 2024, 7:05

25 лютого за новим стилем (10 березня за старим стилем) - день пам'яті святителя Тарасія, патріарха Константинопольського. Цей угодник божий жив у VIII-IX століттях, походив зі знатного роду, здобув гарну освіту і опинився при дворі імператора Костянти...