В одному з приватних будинків живе людина, яка позбавила центрального водопостачання майже 3 тисячі осель. Журналіст, який став свідком цих подій повідомив, що така ситуація не є одиничною і подібні проблеми у Києві зустрічаються доволі часто, інформують Патріоти України з посиланням на ІНФОРМАТОРа.
Власник цієї нерухомості збудував цегляний паркан прямо над місцем проведення магістральної труби, на якій вчора сталася аварія. “За адресою Квітки-Основ’яненка, 31 при будівництві допустили помилку: паркан був винесений занадто близько до вулиці і розташували його прямо над магістральним прогіном водогону.
Тепер тут трапилася аварія, а отже для того, щоб її ліквідувати, потрібно зносити цегляний паркан. Звісно, що господар не дає на це згоди. Постраждав увесь район: люди другий день без водопостачання.
Очевидно, що відповідні служби давали дозвіл на будівництво. У Києві існує така практика узаконення будівництва: спочатку будують, а вже потім узаконюють. Це сталося через те, що зведення приватних будинків і багатоквартирних проходить по одній процедурі (принаймні, так було раніше).
Дозвіл на будівництво треба було отримати від Київської міської ради, але люди ігнорували цю вимогу, займалися “самобудом”, після чого подавали в суд, щоб це все узаконити. Як результат, щодня зустрічаємося з такими проблемами”, – зазначив Віктор Уколов.
Журналіст також повідомив, що на місце інцинденту прибула поліція, працював водоканал, були представники районної адміністрації, але ситуація все одно залишається напруженою: увечері мешканці готуються вчинити перший київський самосуд.
Православне свято 22 листопада за новим календарем (5 грудня за старим) - день пам'яті святителя Прокопія, який володів даром чудотворення і привів у християнську віру чимало людей (У народі - Прокоп'єв день, - Патріоти України). Українські віряни тако...
Демонстративний запуск росіянами балістичного носія ядерної зброї по Україні, відповідні попередження посольства США напередодні, повернення ядерної риторики у марення кремлівських безумців, – викликають в памʼяті суспільствознавчі студії. "Текст трохи...