"Київ вирішили доконати остаточно. Незаконне будівництво кипить, всупереч діям поліції" - активістка Терещенко-Єскіна

Незаконне будівництво багатоповерхівки продовжують, незважаючи на те, що поліція відкрила два кримінальних провадження.

Незаконне будівництво на Воздвиженці. Фото www.pravda.com.uaФото роботи кранів і будівельників виклала у facebook громадський активіст Олена Терещенко-Єскіна, повідомляють Патріоти України.

"Київ вирішили доконати остаточно. Замало було злочинної забудови заповідного урочища "Гончарі-Кожум'яки" (історичної місцевості, відомої з часів Київської Русі) 3х-5-ти поверховими "воздвиженськими" котеджами, вочевидь, непомітний був скандал, оскільки зараз Максим Микитась ("державна" корпорація "УКРБУД") повним ходом протиправно зводить тут 9-поверхові потвори, нахабно знищуючи охоронний ландшафт київських гір. Мінкульт, ау! Що відбувається?", - обурилася Єскіна.

Вона додала, що написала звернення, щоб з’ясувати, який чиновник підписав вирок історичній місцевості у серці Києва. "І не кажіть про необхідність термінового накладення якогось мораторію на забудову у центральній частині Києва, потрібно просто виконувати Закон та нести кримінальну відповідальність за його порушення. Є чинний генплан – Конституція міста, який ніхто не скасовував! І покарання за його невиконання має бути невідворотнім та дуже суворим!", - переконана активіст.

Єскіна відзначила, що ці фото зробила 18 лютого.

"Після цього я відразу звернулася з заявами до поліції і прокуратури. Якщо поліція щось не бачить, то вони роблять це спеціально. Бо робота там триває постійно, техніка заїжджає постійно. Не бачити це нереально", - сказала активіст.

Із фото видно, що на місці у вихідних день (18 лютого була субота – ред.) працює бурова установка, 4 крани та близько десятка робітників.

Отримати з цього приводу коментарі поліції 5 березня не вдалося.

Як відомо, 27 січня 2017 року столична поліція заявила, що зупинила незаконне будівництво житлового комплексу "Подол-Град".

"Відповідно до ухвали суду на земельні ділянки та об’єкти незавершеного будівництва, що знаходяться на них, накладено арешт", - наголосили тоді у поліції.

Кримінальні провадження розслідують за двома статтями: за ч. 2 ст. 197-1 (Самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво) та ч. 2 ст. 298 (Незаконне проведення пошукових робіт на об'єкті археологічної спадщини, знищення, руйнування або пошкодження об'єктів культурної спадщини) Кримінального кодексу України.

Опублікував: Олена Сім
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Народні прикмети на 19 січня. Макарів день. Важливі клопоти краще відкласти

неділя, 19 січень 2025, 7:05

19 січня за новим церковним календарем (1 лютого за старим стилем) віряни України згадують преподобного Макарія Великого, відомого автора безлічі духовних бесід і молитов. У народному календарі - Макарів день. . Цей угодник Божий народився в Єгипті, ...

"Ми не забули ані про нього, ані про його колег": У Третій штурмовій порадили, де ще треба шукати російських агентів

субота, 18 січень 2025, 21:52

Гарною новиною є той факт, що російські агенти отримують підозри. Проте важливо не зупинятися на досягнутому та звернути увагу на Верховну Раду, адже там подібних колаборантів дуже багато. Таку думку висловив підполковник ЗСУ, заступник командира 3 ОШБ...