"Китайці не можуть нарадітися": нова карикатура на Путіна стала хітом мережі

У новій карикатурі Йолкін по-своєму інтерпретував слова блідої молі.

У своєму Twitter DW ( оригінал російською) розповів, що відомий російський карикатурист Сергій Йолкін в новій роботі висміяв слова президента РФ Володимира Путіна про те, що кордони Росії ніде не закінчуються.

24 листопада Путін був присутній на церемонії нагородження лауреатів премії Російського географічного товариства, де обійняв дев’ятирічного хлопчика Мирослава і запитав, де закінчується кордон Росії. Вислухавши відповідь юного географа, президент Росії заявив: "Кордон Росії ніде не закінчується!", що широко обговорили в соцмережах.

У новій карикатурі Йолкін по-своєму інтерпретував слова Путіна, зобразивши хвилю емігрантів з Китаю, що біжать в Росію зі словами: "Ну нарешті!" і "Дочекалися!".

Нова карикатура на Путіна від відомого художника стала хітом мережі (1)

У соцмережах прокоментували нову роботу карикатуриста. DW (російською): "Про що не подумав Путін, говорячи, що у Росії немає кордонів".

Vladimir Morozov: "Дурням закон не писаний".

NNAlex: "Межі дурості расейських Перзидентів ніколи не закінчуються..."

Нова карикатура на Путіна від відомого художника стала хітом мережі (2)

Страшный БЕНДЕРовец: "Немає кордонів — немає країни! Китайці оцінили..."

Нова карикатура на Путіна від відомого художника стала хітом мережі (3)

Джерело

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Три області Росії у вогні! ЗСУ накрили дронами важливий завод. Знищили топлітак. І це ще не все

середа, 28 лютий 2024, 8:05

Українські захисники запустили безпілотники одразу по трьох областях Російської Федерації. ЗСУ влучили у важливі цілі окупантів. Про це розповів політолог та військовий експерт Дмитро Снєгирьов. Куди саме завдали удару? Як це відобразиться на Росії? Як...

Народні прикмети на 28 лютого. Навіщо цього дня приносили з лісу гілочки сосни чи ялини

середа, 28 лютий 2024, 7:05

28 лютого в православному календарі день пам’яті преподобного Василя Сповідника. Преподобний Василій був монахом і аскетом, який виступав проти іконоборчого руху, що відбувався в Візантії в 8-9 століттях. Його відстоювання права на використання ікон у ...