Ленін був надзвичайно майстерним тактиком. І Путін – теж, але його місце в історії – це провал, - Войнович

На думку відомого драматурга, Путін тримається при владі "на традиції, на страху, на пропаганді".

Володимир Войнович. Фото:ForumDaily

Російський прозаїк, поет і драматург Володимир Войнович порівняв президента РФ Володимира Путіна з першим керівником СРСР Володимиром Леніним. Про це він заявив в інтерв'ю Эху Москвы, передають Патріоти України.

"Ленін був надзвичайно майстерним тактиком. І Путін – теж тактик. Ця тактика виявляється в захопленні влади й утриманні її. Ось це все, власне кажучи. І Путін – тактично він правильно робив, коли прийшов до влади і спирався на тих стариганів", – сказав Войнович.

Однак він вважає, що стратегічно Путін своє майбутнє і свою роль в історії програв.

"Державний діяч – якщо у нього достатньо розуму і честолюбства теж – має дивитися вперед і має якось, коли він дбає про своє місце в історії, а тут... Загалом, я так думаю, чесно кажучи, це мій прогноз, що його місце в історії – це провал", – зазначив письменник.

За його словами, Путін тримається при владі "на традиції, на страху, на пропаганді".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Схоже, наткнувшись на опір "єдиним кулаком", ворог пробує розколоти нас - на "армію" і "мирняк", - Оксана Забужко

середа, 29 червень 2022, 22:40

"І ще одна штука, яка мене давно триґерить. Якось непомітно, хаміль-хаміль - і вже нормою стало в нас нарікати, що от, мовляв, Росія терорист - тому що убиває цивільних, "а там же не було жодних військових об'єктів"! Так, ніби ми всі вже мовчазно прийн...

Сьогодні розпочався крах режиму Путіна, у диктатора залишилося два варіанти – Ігор Ейдман

середа, 29 червень 2022, 20:40

Російський диктатор Володимир Путін сподівався на те, що війна в Україні розвалить НАТО, але саміт Альянсу в Мадриді продемонстрував, що його ставка не спрацювала. Про це заявив російський публіцист і соціолог Ігор Ейдман в коментарі ЗМІ, передають Пат...