Економічні санкції Заходу щодо Росії спричиняють настільки серйозний руйнівний вплив на економіку держави, що "мова йде про можливу швидку необхідність в організації гуманітарної допомоги Росії". Таку думку Обозревателю висловив російський опозиційний політик Костянтин Боровой, передають Патріоти України.
За його оцінками, сьогодні в стосунках США і Росії має місце "нестійка рівновага, яке дуже не влаштовує Росію". Звідси - крайня зацікавленість Кремля в діалозі з адміністрацією США і "неймовірні зусилля" по організації зустрічей на вищому рівні.
При цьому "основна мета Путіна - просто збереження влади", - переконаний політик. Боровой пояснив: "Зовнішньополітичні авантюри перестали грати роль стабілізатора у внутрішній політиці, і влада Путіна дуже сильно і помітно послаблюється. Потрібні якісь нові підходи. Тим більше, що ці зовнішньополітичні авантюри завдали абсолютно непоправного удару по економічному становищу Росії. Говорити про неефективність санкцій вже й не доводиться - мова йде про можливу швидку необхідність в організації гуманітарної допомоги Росії".
Політик підкреслив: "Жахливий імідж Росії фактично призводить до всіх ознак політичної та економічної блокади. Путін, нарешті, зрозумів, що той імідж, якого він домігся, фактично не дозволяє розвиватися країні - розвиватися економіці. І призводить до ізоляції. Самі санкції - це символіка. А відсутність інвестицій, відсутність економічних контактів із Заходом здійснює, безумовно, руйнівний вплив на Росію. Причина - не санкції, причина - імідж. Ніхто не хоче вкладати, розуміючи, що завтра ці ресурси просто будуть втрачені".
Таким чином, "Путін дуже зацікавлений в переговорах, Трамп - менше зацікавлений. У Путіна, образно кажучи, земля горить під ногами. У Трампа все не так критично. Але чому б не провести ці переговори? Тим більше, що для Путіна самі переговори важливіші за результат, а для Трампа, безумовно, важливий саме результат", - зауважив Боровой.
"Ви допускаєте, що Путін може обміняти війну в Україні, війну в Сирії, підтримку Північної Кореї на зняття санкцій?" - запитали у політика. "Ми випадково з Кушнарем (головний редактор видання Newsader Олександр Кушнар - ред.) прийшли до такого висновку, що обміняти всього-на-всього на фотографію міжнародних переговорів в Рейк'явіку - грубо кажучи", - відповів Боровой.
У той же час він звернув увагу на те, що "не дотримуватися міжнародних домовленостей для Путіна - звичайна практика". "Якщо ці міжнародні переговори так само, як, скажімо, Мінські домовленості, закінчаться нічим або обманом, то це може фактично перевести стан взаємовідносин з цієї нестійкої рівноваги в пряму конфронтацію, що, звичайно, надасть ще серйознішого негативного впливу на політичну та економічну систему Росії. І це небезпечно", - попередив політик.
"У США розроблена система попереджень для кожного стихійного лиха, щоб запобігти жертвам серед цивільного населення. Однак в Україні, навіть під час загрози обстрілом експериментальною російською ракетою, за звичкою, евакуйовується тільки влада. Чи дов...
Мобілізаційний резерв України на сьогодні становить 3,7 млн людей. А загальна кількість громадян чоловічої статі віком від 25 до 60 років – 11,1 млн. Про це йдеться в інформації на інфографіці видання The Financial Times, передають Патріоти України. У ...