"Міжнародний дитячий табір Артек тепер треба називати з наголосом на слово ТАБІР", - журналістка

Табора Артек - того, яким він був всі ці роки, більше немає: територію огородили триметровим парканом, ввели перепусткову систему, місцевих нікуди не пускають.

Артек сьогодні. Фото:  Anastasiya Ringis.

Територію міжнародного дитячого центру АРТЕК огородили триметровою стіною. Такою стіною обнесли всю територію табору АРТЕК. Тепер в цьому поєднанні смисловий наголос на перше слово. ТАБІР "артек". В Артеку зацвітає "табірна" культура - ходити між таборами (Артек - це 9 підтаборів) не можна без спеціальної перепустки, місцевим на територію не можна, нічого не можна. І це доводять хлопці Нацгвардійці з Омська, які охороняють "Артек" від місцевих громадян. А я пам'ятаю прекрасно, як ми ходили на дискотеки і свята в Артек, там завжди було дуже цікаво. Влітку 2013-го, коли Крим відвідала рекордна количесвто туристів - 6 млн. чоловік, ходили вільно, де хотіли. Так пише на своїй сторінці в Фейсбуці журналістка Anastasiya Ringis, передають Патріоти України і цитують далі:

"По российскому телевизору в прогнозе погоды передают: Симферополь, Ялта, Артек (вроде как Гурзуфа не существует).

Что больше всего волнует тех, кто имеет отношение к Артеку? Вот что мне говорит соседка-крымчанка: "У нас была уникальная педагогическая культура (которая по сути уверсальна, потому базировалась на общечеловеческих ценностях - дружбе, заботе, дисциплине, работе в команде) ее просто разрушили низкими зарплатами. Сейчас вожатыми работают по большому счету случайные студенты педагогических вузов. Чаще всего из Бурятии, которые приезжают на 1-2 сезона"....

В поселке строятся новострои по 20 этажей, когда в сейсмической зоне разрешено только 5 этажей. Я рада, что этого не видят мои глаза. Потому что я очень плохо отношусь к строительному насилию ландшафта. Я болею, когда вижу такое неуважительное отношение и к природе, и к людям.

Не знаю, как вам объяснить, когда надеваешь утром купальник и ходишь так целый день по маршруту: дом - море - дом - море.

То, что когда-то мне казалось невозможным безумием, сейчас стало реальностью российского Крыма. я сейчас не понимаю, как и когда Крым вернется в состав Украины, и это кажется мне такой же безумной мыслью, как и 3-х метровая стена, отгородившая мой пляж.

P.S. Одна надежда на школьников и дальнобойщиков РФии. конечно, я шучу не только на них

P.P.S. Только вот не надо думать, что я вам жалуюсь. Я считаю стена как символ РФ просто необходима.

Раньше крымчане просто себя чувствовали бесхозыми в Украине. А теперь должны почувстовать, что у них появился хозяин, и теперь как во времена крепостного права "как барин решит- так и будет". У Украины не было стратегии по Крыму, а что она была у самих крымчан?

Стена должна научить, как бороться за свои права, как начать нести отвественность не только за свою семью, но и за окружающюю действительность".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Народні прикмети на 9 травня. Побалуйте дітлахів - день Миколая Весняного спонукає до цього не менш Зимового

п’ятниця, 9 травень 2025, 7:05

9 травня за новим стилем (22 травня за старим) відзначають перенесення мощей Миколая Чудотворця. У народі це свято відоме як Миколай Весняний або Миколай Літній. За юліанським календарем сьогодні вшановують праведну Глафіру Амасійську. ***. На Миколая ...

Тест на страх і не тільки. Хто й навіщо їде до Путіна на 9 травня

п’ятниця, 9 травень 2025, 6:35

У Кремлі готуються до чергового «параду Перемоги». І дуже нервуються через те, що Україна може зіпсувати святкування 80-річчя перемоги над нацистською Німеччиною. . Після того як Київ не погодився на запропоноване Путіним в односторонньому порядку три...