За словами виконавчого директора конкурсу Ірини Копаниці, грошовий приз переможниця отримає в двох частинах. Першу половину по завершенні конкурсу, другу - через рік, після закінчення термінів контракту.
Сама ж Поліна зізнається, що життя її повернулась на 180 градусів і його сьогодні дійсно можна розділити на "до" і "після" конкурсу "Міс Україна-2017". "Попереднє життя вже в минулому, а після закінчення контракту я буду зовсім іншою людиною", - впевнено додала вона.
Російські військові окупували село Вовче Покровського району Донецької області. Про це повідомляють аналітики проєкту DeepState, передають Патріоти України. "Ворог захопив Вовче та просунувся в Яснобродівці, Красногорівці, біля Діброви та Желанного", ...
27 липня за новим церковним календарем (9 серпня за старим) - день пам'яті великомученика Пантелеймона, цілителя. За старим календарним стилем - день пам'яті святих отців шести Вселенських соборів і преподобного Стефана Махрищського. . Пантелеймон нар...