Може зробимо експеримент? - Казанський запропонував повернути Криму світло за однієї умови

Повернути світло кримчанам слід лише на умовах звільнення усіх політв'язнів, вважає блогер.

Крим залишився без світла. Ілюстрація:www.gazeta.lviv.ua

Журналіст Денис Казанський запропонував провести експеримент з поверненням електроенергії в окупований Крим. Про це блогер написав на своїй сторінці в Facebook, зазначають Патріоти України.

"Цікаво було б зараз провести експеримент. Оголосити, що постачання електрики в Крим буде відновлено в обмін на звільнення політв'язнів. Як відреагує російський уряд? Відмовить з принципу чи погодиться?
Чи буде тримати Савченко у в'язниці, а Крим в темряві на зло Україні? А як відреагує російське суспільство? Скажуть: "звільніть Сенцова, нам потрібне світло" або "будемо сидіти без світла, аби Сенцову було ще гірше".
Цікаво ж! Шкода, що у нашого уряду так туго з креативом ", - написав Казанський.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Пам'ятаєте, як було з афганцями? З воїнів АТО намагаються зробити ізгоїв" - волонтер

середа, 20 вересень 2017, 15:38

У першу чергу, вважає волонтер, потрібно повертати суспільство до фронтовиків, бо багато людей роблять вигляд, що війни не існує. Заява головного психіатра Міноборони про те, що "93% учасників АТО є потенційною загрозою для суспільства і потребують лік...

В нашій країні все просто чудово! - Володимир Регеша "Santa"

середа, 20 вересень 2017, 13:53

Завдяки багатьом добрим людям сьогодні я хочу офіційно заявити:В нашій країні все просто чудово!Ну, не у всій, але в АТО точно. Тут у всіх, від водовоза до начальника штабу, одна єдина думка- як би швидше вибити наволоч з окупованих територій і дійти д...