"Ми лише частина статистики. Наша війна не вражає світ. Вона не відрізняється від інших сучасних воєн", - волонтер

Але для нас самих це війна, а не операція. Там гинуть і калічаться наші люди і воюємо не з вітряками, а з ворогом, який прийшов і почав першим.

Ілюстрація:Facebook

"Наша війна не вражає світ. Про це не задумуєшся, поки воно не торкається тебе." - пише волонтер Дар'я Бура на сторінці спільноти "Повернись живим" у Facebook, інформують Патріоти України, продовжуючи:

Кількість сучасних воєн у світі вираховується десятками. Тисячі людей у різних куточках світу стають учасниками і очевидцями збройних конфліктів. Декому роками доводиться жити у зонах бойових дій або на тих територіях, де влада у руках бойовиків.

Ми лише частина статистики. Тому: Європа стурбована, в нас досі АТО і глухо-німе ОБСЄ. Наша війна не вражає світ. Вона не відрізняється від інших сучасних воєн. А можливо навіть у дечому є легшою і простішою.

Але для нас самих це війна, а не операція. Там гинуть і калічаться наші люди і воюємо не з вітряками, а з ворогом, який прийшов і почав першим. Та про це не задумуєшся, поки воно не зачіпає особисто. Не обов'язково, щоб загинув хтось близький. Війна просто має вразити. Такі люди примхливі.

До того, що в країні війна, звикли у мирних містах. До неї звикли і самі військові на «ноликах». А позбутися звички важко. Особливо поганої. Тільки зовсім не хочеться розуміти, що вже ніколи не вдасться пожити хоча б трошки безтурботно.

Пам'ятаю, в дитинстві не могла зрозуміти, як таке може бути, що у деяких країнах війна не припинялася ніколи. Сподіваюся, ми не станемо статистикою хоча б у цьому.

Бо ми самі, звичайні люди, можемо припинити війну. Ми ж це і робимо вже два роки.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Два "великих фельдмаршала" Зеленский и Хомчак готовы на что угодно, лишь бы не разгневать великого пупкина", - військовий

середа, 8 липень 2020, 12:00

Звідси і 25 регіонів, замість 27 (це такий прихований меседж, що дає зрозуміти про повну згоду з окупацією Криму і підняті лапки вгору). "То, что Путин подписал вчера указ о летней мобилизации граждан на неустановленный срок, украинская разведка доклад...

"После окончательного подтверждения царских полномочий Путина, ситуация в России поменяется", - Анти-Колорадос

середа, 8 липень 2020, 11:59

Російський президент вже кілька разів звертався до своїх соратників - мільярдерів з пропозицією, від якої "не можна відмовитися". "После окончательного подтверждения царских полномочий Путина, ситуация в РФ безусловно будет меняться. Путину теперь нет ...