"Ми очікуємо від Білорусі дійсно нейтральної позиції, без піддавків і підігрування одній із сторін" - Геращенко

Віце-спікер ВР заявила, що Україна сприйняла, як "ніж в спину", позицію Білорусі під час голосування на третьому комітеті ООН Резолюції щодо порушення прав людини в окупованому і вкраденому в України Криму.

Ірина Геращенко. Фото:polittech.org

Представник України в гуманітарній робочій підгрупі Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі, перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко закликала Білорусь дотримуватися нейтральної позиції в питанні Мінських переговорів. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook, зазначають Патріоти України.

Геращенко зауважила, що зустрілася з новопризначеним послом Республіки Білорусь в Україні Ігорем Соколом. "Обговорили питання двосторонньої співпраці, в тому числі, питання міжпарламентського діалогу та співпраці в економічній і гуманітарній сфері", - повідомила вона.

Крім того, депутат зазначила, що подякувала Білорусі за сприяння в створенні нейтрального майданчику в Мінську для роботи ТКГ і підгруп. "Ми цінуємо білоруську гостинність, і іноді здається, що в Мінську українські учасники груп проводять більше часу, аніж у Києві", - написала Геращенко.

Водночас, наголосила вона, "відверто озвучила чітку позицію української влади: ми очікуємо від Білорусі дійсно нейтральної позиції, без піддавків і підігрування одній із сторін". "Зокрема, Україна сприйняла, як "ніж в спину", позицію Білорусі під час голосування на третьому комітеті ООН Резолюції щодо порушення прав людини в окупованому і вкраденому в України Криму", - заявила парламентар.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Підтримання противником потрібного йому темпу наступу одразу на кількох операційних напрямках почало викликати у нього труднощі, - Костянтин Машовець

неділя, 23 лютий 2025, 12:45

Очевидно, що підтримання російським командуванням потрібного йому темпу наступу одразу на кількох операційних напрямках почало викликати у нього, скажімо так, певні труднощі. . 1. Найбільш красномовний приклад – дії угруповання військ (УВ) противника ...

Усування проблем швидких розробок оборонки: Експерт назвав недоліки ракети "Трембіта" та найкращий спосіб їх застосування

неділя, 23 лютий 2025, 9:32

У ракеті "Трембіта" використовуються технології часів Другої світової війни. Імпульсний реактивний двигун зараз практично не застосовується в авіації через певні обмеження, які має. Одне з них – це дуже інтенсивний звук під час роботи. В етері телемара...