​Ми спостерігаємо занепад Росії, - Стівен Пайфер

На сьогоднішній день РФ є єдиною державою в світі, яка може фізично знищити США, але в довгостроковій перспективі Росія йде до занепаду.

Стівен Пайфер

Про це в інтерв'ю «Хвилі» заявив екс-посол США в Україні Стівен Пайфер, який нині є співробітником Brookings Institution, зазначають Патріоти України.

По мнению дипломата, «хотя РФ может создать множество серьезных проблем для Штатов в других регионах, в долгосрочной перспективе, мы наблюдаем закат России”. “Если делать прогнозы на следующие 30 лет, то главной угрозой для Запада является рост Китая, который растет в экономическом и военном плане”, — отмечает американский аналитик.

Он указывает, что для предотвращения российской агрессии, в этом году Вашингтон усилит свое военное присутствие в Европе. “Всего будет направлено две бригады в составе от 3 тыс. ло 5 тыс. американских военных. Но в первую очередь о своей безопасности необходимо позаботиться самим европейцам, например, увеличить расходы на военные затраты”, — говорит Пайфер.

Эксперт считает, что «что касается “горячих регионов”, то в первую очередь под угрозой находятся страны Балтики». «И хотя угрозы российской агрессии в данном регионе не слишком значительные, но вместе с тем ситуация остается довольно напряженной. Еще пять лет тому никто бы не мог себе представить подобного сценария», — резюмирует Стивен Пайфер.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Шахраї в ударі: Як "кидають" українців на популярних курортах (фото)

вівторок, 17 липень 2018, 6:40

Українців масово обманюють зі здачею житла біля моря. Довірливі відпочиваючі знаходять оголошення про недорогих будинках, кімнатах біля пляжу, телефонують з "господарями", перераховують завдаток, а після приїзду виявляється, що такої адреси і в помині ...

"Погрожували, ставили до стіни, били, перезаряджали затвори": Студент-історик розповів про знущання бойовиків на Донбасі (фото)

вівторок, 17 липень 2018, 6:24

У 2014 році приміщенні Луганської ОДА перетворилися на незаконне місце ув’язнення. Там сиділи люди різного віку і статків. У червні 2014 року туди потрапив студент-історик Євгеній Монастирський. Ці свідчення Євгеній розповів документаторам коаліції "Сп...