​На Троєщині ледве не лінчували Мельничука: Нардеп відкрив пальбу бойовою зброєю по киянах, котрі зупинили рейдерів рішенням суду - соцмережа

Люди змогли дати організовану відсіч найманцям. З обох боків конфліктуючих «засвітились» народні обранці

Патріоти України пропонують повідомлення зроблені по гарячих слідах. Ось який запис у ФБ зробив народний депутат, Борислав Береза, чия передвиборча дільниця якраз розташована у Деснянському районі столиці.

«На Троещине произошел конфликт местных жителей с рейдерами, которые хотели отжать детский садик. Не тот райончик выбрали. Троещина встретила рейдеров так тепло и радушно, что прощаясь рейдеры отстреливались. Им это не помогло. Их повязали. Садику быть! Подробности позже.», - написав нардеп.

А от один з активістів, ветеран батальйону «Донбас», котрий брав участь у захисті прав мешканців Троєщини висвітлив роль у конфлікті скандального «комбата» Сергія Мельничука.

«Два роки потому шахрайським шляхом дитячий садок було вилучено із комунальної власності, але місцеві мешканці із цим не погодилися і зрозуміло чому - для дітлахів місць у дитячих закладах Києва катастрофічно не вистачає.

Два роки судів і нарешті справедливість була відновлена - угоду було визнано незаконною, її було скасовано, а дитячий садок повернуто у комунальну власність. Але раптом приїхав...хто б ви думали?.. Народний депутат #Мельничук! Який став на захист шахраїв-рейдерів і плювати він хотів на дітей та на їх батьків разом узятих!

До його компанії також долучилась народний депутат Надія #Савченко, але їй люди пояснили ситуацію, показали рішення суду і вона не стала сперечатися - поїхала собі геть.

А от потвора Мельничук заявив, що рішення суду для нього нічого не означає і тут буцімто буде його громадська приймальня! Але місцеві такою поведінкою обурилися і у прямому сенсі того слова трохи потовкли йому пику. Нащо Мельничук дістав свій пістолет і почав стріляти у людей.

Наразі він разом із своїм охоронцем зачинилися в машині, яка оточена місцевими жителями та ветеранами зі спілки Деснянського району міста Києва. Поліція намагається їх вгамувати і не допустити суду Лінча, бо розлючений натовп вже почав бити вікна в тій машині й витягати за вуха того шакала.», - написав Евген Шевченко.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Заклики "обійтись без МВФ" - шлях до дефолту і Росії, - Ростислав Павленко

четвер, 2 квітень 2020, 15:55

Альтернативи відновленню співпраці з МВФ, іншими партнерами – це дефолт, руйнування економіки і відновлення залежності від Росії, яка визискуватиме Україну для вирішення власних серйозних проблем. Коаліція «За дефолт» штовхає Україну саме на цей шлях.

"Путин смертельно испуган. И парализован от страха", - Слава Рабинович

четвер, 2 квітень 2020, 15:29

"Подавляющее большинство не только развитых, но и развивающихся стран "въехали" в пандемию коронавируса после беспрецедентно долгого 11-летнего периода экономического роста, увеличения реальных располагаемых доходов домохозяйств, и создания рекордно вы...