
Дворазовий чемпіон Чехії з футболу у складі "Баніка" з Острави та "Вікторії" з Пльзеня Давид Бистронь наклав на себе руки, з посиланням на сайт iDNES.cz повідомляють Патріоти України.
34-річний футболіст, знайдений мертвим у власному будинку у швейцарському місті Іланці, він залишив прощальну записку. За інформацією видання, причиною самогубства могли стати фінансові проблеми.
Бистронь, який був на позиції центрального захисника, також виграв два Кубки Чехії з "Баніком" і "Вікторією" та чемпіонат Болгарії у складі "Левскі" (Софія). У листопаді 2011 року футболіст здав позитивний допінг-тест після матчу групового етапу Ліги чемпіонів із білоруським БАТЕ, його дискваліфікували на два роки. Останні два роки Бистронь жив у Швейцарії, де грав за напівпрофесійні команди.
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...
На російських окупантів у тимчасово захопленому Криму незабаром чекають серйозні проблеми. Радник міністра оборони Сергій Стерненко заявив про це ввечері 21 червня, передають Патріоти України. «Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згаду...