
Дворазовий чемпіон Чехії з футболу у складі "Баніка" з Острави та "Вікторії" з Пльзеня Давид Бистронь наклав на себе руки, з посиланням на сайт iDNES.cz повідомляють Патріоти України.
34-річний футболіст, знайдений мертвим у власному будинку у швейцарському місті Іланці, він залишив прощальну записку. За інформацією видання, причиною самогубства могли стати фінансові проблеми.
Бистронь, який був на позиції центрального захисника, також виграв два Кубки Чехії з "Баніком" і "Вікторією" та чемпіонат Болгарії у складі "Левскі" (Софія). У листопаді 2011 року футболіст здав позитивний допінг-тест після матчу групового етапу Ліги чемпіонів із білоруським БАТЕ, його дискваліфікували на два роки. Останні два роки Бистронь жив у Швейцарії, де грав за напівпрофесійні команди.
25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...
В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...