Намагалися видати за "синтетичні": У двох коробках пересилали 24 людські черепи (фото)

Їх намагалися під виглядом штучних сувенірів переправити до Нідерландів поштою із Індонезії.

Черепи вважаються історичними артефактами, виготовленими корінним населенням/ Про це повідомляє повідомляє Daily Mail (Mail Online), передають Патріоти України.

На черепах були етикетки, що вони синтетичні. Експерти із Центру збереження культурної спадщини Балійського університету провели дослідження. Встановили - в посилках справжні людські черепи. Мають історичну цінність.

Відправку здійснили із райського острова Балі. Такі артифакти місцеве населення не виготовляє. Вони можуть належати аборигенам островів Папуа або Борнео.

Виготовлення таких черепів - традиція народа даяка. Вони були відомі в минулому як "мисливці за головами". Зберігали черепи своїх жертв. Вважали, що вони є джерелом життя.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Польща наклала штраф на російський "Газпром": Що відомо

понеділок, 3 серпень 2020, 11:30

Штраф пов'язаний з питаннями будівництва газопроводу Північний потік-2. Антимонопольний комітет Польщі застосував штрафні санкції проти російської транснаціональної корпорації Газпром на суму в 50 мільйонів євро з причини відмови монополіста співпрацюв...

"200 человек, зайдя в закрытый самолет, сев в кресла по шесть человек в ряд без дистанции - дружно маски сняли. Ибо. Бессмертные. Койки заполняются. Мы 8-е в Европе по количеству заболевших", - Давиденко

понеділок, 3 серпень 2020, 11:26

"Впервые за многие месяцы лечу в самолете. На лице маска. В кармане антисептик. Не потому что боюсь или паника - такие правила. Делай, что должен и будь что будет. Но вокруг тотальная профанация", - пише у своєму блозі Олексій Давиденко, передають Пат...