Намагалися видати за "синтетичні": У двох коробках пересилали 24 людські черепи (фото)

Їх намагалися під виглядом штучних сувенірів переправити до Нідерландів поштою із Індонезії.

Черепи вважаються історичними артефактами, виготовленими корінним населенням/ Про це повідомляє повідомляє Daily Mail (Mail Online), передають Патріоти України.

На черепах були етикетки, що вони синтетичні. Експерти із Центру збереження культурної спадщини Балійського університету провели дослідження. Встановили - в посилках справжні людські черепи. Мають історичну цінність.

Відправку здійснили із райського острова Балі. Такі артифакти місцеве населення не виготовляє. Вони можуть належати аборигенам островів Папуа або Борнео.

Виготовлення таких черепів - традиція народа даяка. Вони були відомі в минулому як "мисливці за головами". Зберігали черепи своїх жертв. Вважали, що вони є джерелом життя.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Как мэр Филатов схлестнулся с олигархом Пинчуком", - журналіст

субота, 4 квітень 2020, 1:00

Коронавірусна "феодалізація" України на Дніпропетровщині вилилася в альянс губернатора Олександра Бондаренка з Віктором Пінчуком, проти яких грає Борис Філатов. "Совещание президента Зеленского с олигархами, поделившее внутреннюю политику на "до" и "по...

Хіти тижня. "Розв'язавши війну проти ОПЕК, Путін не усвідомлює, що це не українська армія зразка 2014 року", - Рабинович

субота, 4 квітень 2020, 0:10

Російський фінансист вважає, що Росію та її президента в конфлікті з ОПЕК очікує "щось набагато серйозніше" за російсько-українську війну. "Зараз, розв'язавши війну проти Саудівської Аравії та інших членів ОПЕК, Путін, найімовірніше, не усвідомлює, про...