Зокрема, він покращує уважність та дозволяє легше запам’ятовувати інформацію, тобто і краще працювати, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
У дослідженні, яке опублікували в журналі Nature Neuroscience, науковці перевіряли працівників 4 рази протягом дня на їх перцептивні здібності. Продуктивність погіршувалася з кожним випробуванням в усіх, окрім тих, які мали 30-хвилинну дрімоту між тестами. Такий відпочинок допоміг їм відновити сили та зупинили погіршення продуктивності.
Тож за результатами експерименту, денний сон дійсно дуже позитивно впливає на працездатність людини. Однак вчені радять спати не більше 30 хвилин, адже після організм входить в більш глибоку фазу сну.
"Хочуть поляки бути наступними - нахрін знищимо всі ці міста!": Польща вже достатньо мілітаризувалась, щоб не зважати особливо на цю маячню", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, ...
Компанія Єлизавети Пєскової, дочки речника кремлівського диктатора Дмитра Пєскова, збільшила прибуток за рік широкомасштабної війни в Україні у 70 разів. Серед її головних клієнтів – уряд Москви, Мінпромторг та інші держструктури. Про це повідомляє Tel...