Зокрема, він покращує уважність та дозволяє легше запам’ятовувати інформацію, тобто і краще працювати, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
У дослідженні, яке опублікували в журналі Nature Neuroscience, науковці перевіряли працівників 4 рази протягом дня на їх перцептивні здібності. Продуктивність погіршувалася з кожним випробуванням в усіх, окрім тих, які мали 30-хвилинну дрімоту між тестами. Такий відпочинок допоміг їм відновити сили та зупинили погіршення продуктивності.
Тож за результатами експерименту, денний сон дійсно дуже позитивно впливає на працездатність людини. Однак вчені радять спати не більше 30 хвилин, адже після організм входить в більш глибоку фазу сну.
"Путін переслідує кілька цілей. По-перше, метою цієї пропозиції є відхилити запропоноване безумовне 30-тиденне всеосяжне і, по можливості, безстрокове припинення вогню. Тобто, від самого початку було зрозуміло, що Путін не піде на припинення вогню. І д...
Журналіст пропагандистського телеканалу "Матч ТВ" і радник міністра спорту РФ виділив кілька проблем російського суспільства, серед яких також назвав "раболіпство і чиношанування". "Головні проблеми Росії? Їх же, як відомо, дві: дурні й дороги. Можна щ...