Зокрема, він покращує уважність та дозволяє легше запам’ятовувати інформацію, тобто і краще працювати, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
У дослідженні, яке опублікували в журналі Nature Neuroscience, науковці перевіряли працівників 4 рази протягом дня на їх перцептивні здібності. Продуктивність погіршувалася з кожним випробуванням в усіх, окрім тих, які мали 30-хвилинну дрімоту між тестами. Такий відпочинок допоміг їм відновити сили та зупинили погіршення продуктивності.
Тож за результатами експерименту, денний сон дійсно дуже позитивно впливає на працездатність людини. Однак вчені радять спати не більше 30 хвилин, адже після організм входить в більш глибоку фазу сну.
Усього виготовили лише 20 купе Ford Mustang McLaren. Заряджена версія купе вирізняється обвісом, розширеними крилами та пластиковим капотом. У США виявили покинутий раритет – Ford Mustang McLaren 1982 року. Унікальний спорткар простояв три десятиліття ...
Верховна Рада в четвер, 21 листопада, прийняла в першому читанні законопроєкт про безпеку в закладах загальної середньої освіти. Водночас у проєкті не передбачено фінансування забезпечення такої можливості. Про це сказав народний депутат Микола Княжиць...