Зокрема, він покращує уважність та дозволяє легше запам’ятовувати інформацію, тобто і краще працювати, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
У дослідженні, яке опублікували в журналі Nature Neuroscience, науковці перевіряли працівників 4 рази протягом дня на їх перцептивні здібності. Продуктивність погіршувалася з кожним випробуванням в усіх, окрім тих, які мали 30-хвилинну дрімоту між тестами. Такий відпочинок допоміг їм відновити сили та зупинили погіршення продуктивності.
Тож за результатами експерименту, денний сон дійсно дуже позитивно впливає на працездатність людини. Однак вчені радять спати не більше 30 хвилин, адже після організм входить в більш глибоку фазу сну.
"Майже рік пройшов із моменту резонансної ДТП, одним із фігурантів якої став топчиновник БЕБ Олександр Ткачук. Через те, що резонансні ДТП за участі "небожителів" у нас не рідкість і покарання для винуватців вдається добитися далеко не завжди, трохи на...
РФ посилює спостереження за китайськими вантажними поїздами, які прямують до Європи. І митні перевірки з боку Росії посилилися, як і конфіскації китайських вантажів. Про це повідомляє Mainichi, передають Патріоти України. Вантажний поїзд, що регулярно ...