Нарешті! Науковці з'ясували, що спати на роботі корисно

​За даними вчених, денний сон на роботі тривалістю від 20 хвилин до години значно покращує продуктивність.

Фото: 24tv.ua

Зокрема, він покращує уважність та дозволяє легше запам’ятовувати інформацію, тобто і краще працювати, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

У дослідженні, яке опублікували в журналі Nature Neuroscience, науковці перевіряли працівників 4 рази протягом дня на їх перцептивні здібності. Продуктивність погіршувалася з кожним випробуванням в усіх, окрім тих, які мали 30-хвилинну дрімоту між тестами. Такий відпочинок допоміг їм відновити сили та зупинили погіршення продуктивності.

Тож за результатами експерименту, денний сон дійсно дуже позитивно впливає на працездатність людини. Однак вчені радять спати не більше 30 хвилин, адже після організм входить в більш глибоку фазу сну.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Не треба звинувачувати в усьому ТЦК": Генерал Муженко розповів, що не так з мобілізацією в Україні

п’ятниця, 1 грудень 2023, 13:31

Колишній головнокомандувач Збройних сил України Віктор Муженко в інтерв’ю заявив, що проблеми з мобілізацією в нашій країні відбуваються через недотримання законодавства. Зокрема, Закону «Про мобілізаційну підготовку і мобілізацію», передають Патріоти ...

"Крим - у Донецькій області?": Блогерка Верба зганьбилася знанням географії України

п’ятниця, 1 грудень 2023, 13:18

Відома українська блогерка Юлія Верба осоромилася своїм незнанням географії України, повідомляють Патріоти України. Знаменитість випадково стала учасницею опитування від блогерки Марії Паньків, яка розпитує перехожих на вулиці загальновідомі факти. Тож...